Przedłużanie a odklejanie rzęs

Która kobieta nie chciałaby móc budzić się z pięknie podkreślonymi, gęstymi i czarnymi rzęsami, które sprawiają, że od samego rana czujemy się pięknie i wyjątkowo. Dzięki nowoczesnym technologiom i możliwościom w gabinetach kosmetycznych, przedłużanie rzęs stało się bardzo popularnym zabiegiem wśród wielu konsumentek.

Przedłużanie rzęs – coraz popularniejsza metoda podkreślania urody

Pięknie podkreślone oko zaraz po przebudzeniu. Wyraźne, długie i czarne rzęsy bez konieczności malowania ich – to nowoczesne odkrycia salonów kosmetycznych, które proponują konsumentkom od kilku lat zabiegi przedłużania rzęs. Jest to oczywiście metoda, której nie wykonuje się permanentnie, raz na całe życie i do swoich ostatnich dni życia będziemy mogli cieszyć się długimi rzęsami. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem cyklicznym, który należy powtarzać, by efekt mógł się utrzymać. Coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na takie rozwiązanie, chcąc zaraz po przebudzeniu móc wyglądać bardziej wyraziście, by nie musieć przejmować się tym, że gdy mamy pomalowane tuszem rzęsy, to ten spłynie w najmniej odpowiednim momencie. Tego rodzaju zabieg przedłużenia rzęs pozwala cieszyć się długimi, pogrubionymi rzęsami także w takich przypadkach, gdy idziemy na basen czy na siłownię. Wówczas zazwyczaj nie mamy na sobie makijażu i często kobiety nie podobają się sobie podczas treningów. Dzięki przedłużeniu rzęs, piękne, czarne i intensywne rzęsy będą podkreślały urodę i sprawiały, że można dużo lepiej czuć się w swoim ciele.

Rzęsy przedłużane czy przyklejane?

Profesjonaliści pracujący w gabinetach kosmetycznych opracowali różne techniki przedłużania, dzięki czemu zminimalizowana jest opcja, że podczas noszenia takich rzęs, coś nam odpadnie czy zacznie niekorzystnie wyglądać. Jest to alternatywa dla osób, które chcą cieszyć się grubymi rzęsami, a efekt osiągany za pomocą tuszu do rzęs nie jest wystarczający. Wiele kobiet używa również rzęs przyklejanych na specjalny klej. Różne długości rzęs o odmiennej gęstości, rzęsy na całym pasku lub tylko kępki można przykleić do naszych naturalnych rzęs. Dzięki temu otrzymywany jest efekt zagęszczenia, oko jest bardziej wyraźne i podkreślone. Warto pamiętać o tym, że efekt doklejanych, sztucznych rzęs jest raczej trudnym do uzyskania za pomocą jakiegokolwiek tuszu.

Czym charakteryzują się rzęsy przyklejane?

Niestety niektóre sztuczne rzęsy przyklejane do naturalnej linii rzęs, nie wyglądają bardzo naturalnie.  Wiele kobiet stosuje to rozwiązanie na specjalne okazje, duże wyjścia lub uroczystości, podczas których robione są zdjęcia i chcemy, by nasze oczy prezentowały się pięknie. Natomiast na co dzień noszenie doklejanych rzęs może być nieco uciążliwe i wciąż zachodzi obawa, że rzęsy mogą się odkleić. Dlatego też jeśli wybieramy tę właśnie ścieżkę, to warto wziąć ze sobą dodatkowo klej, w razie gdyby rzęsy się odkleiły, zawsze mamy możliwość dokleić je ponownie. Zdecydowanie bardziej lubianą metodą przez klientki dzisiaj jest profesjonalne przedłużanie rzęs. Dzięki temu rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, jakby były lepszą wersją samych siebie. Malowanie nie zajmuje już wiele czasu rano, a wygląd oka wciąż jest nieco bardziej podkreślony. Dlatego też warto rozważyć także tę opcję, jeśli chcemy zapomnieć o porannym makijażu, a mimo wszystko wyglądać naturalnie absolutnie pięknie.

Artykuł powstał przy współpracy z Amazinglashes.com

Co się dzieje w Warszawie

Nie daj się próchnicy – jak zapobiegać i leczyć

Powszechnie wiadomo, że dieta bogata w przetworzone, wysokocukrowe produkty to prosty przepis na rozwój próchnicy. Szczególnie jeśli...

Jak dbać o skórę i zachować młodość na dłużej?

Skóra kobiet zaczyna się starzeć już po 25 roku życia. Powoli traci jędrność, zaś na jej powierzchni...

Zdrowy styl życia. Top 3 kroki, by go osiągnąć

Każdy z nas powinien prowadzić zdrowy styl życia. Jednak wydaje się to często trudne, gdy dużo pracujemy...
Skip to content