strony internetowe

Wydarzenia Warszawa

 
Wydarzenia Warszawa – w tym miejscu znajdziesz listę aktualnych wydarzeń i atrakcji, które są doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu czy weekendu w stolicy Polski. Wśród atrakcji turystycznych Warszawy znajdziecie wiele ośrodków kulturowych, muzeów, teatrów, klubów czy obiektów sportowych. Warto śledzić na bieżąco co dzieje się w Warszawie, aby nie przegapić ciekawych atrakcji. Warszawa to miasto, w którym regularnie odbywają się imprezy z udziałem znanych polskich oraz zagranicznych gwiazd. Polecamy śledzić na bieżąco aktualny kalendarz wydarzeń.
 
 

COSMOS DISCOVERY – światowa wystawa kosmonautyki w Warszawie

„COSMOS DISCOVERY” – ta niesamowicie fascynująca wystawa z eksponatami NASA – po raz pierwszy jest dostępna w Polsce. Wystawa Cosmos Discovery przedstawia rozwój lotów kosmicznych od pierwszych historycznych prób po dzisiejsze misje i planetę w przyszłości. Na wystawie znajduje się ponad 200 oryginalnych obiektów ze Stanów Zjednoczonych, Związku Radzieckiego i innych krajów. ​Wystawa jest kompilacją […]

Van Gogh Multi Sensory Exhibition – Warszawa

Po ogromnym sukcesie w trasie po Europie, Ameryce, Australii i Azji, multisensoryczna wystawa Vincenta Van Gogha zawita w Warszawie. Van Gogh Multi Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma wystawy wielkiego artysty! Prace artysty będą prezentowane za pomocą technologii Digital Art 360. W tym 360-stopniowym doświadczeniu napotkasz również wyselekcjonowane smaki, aromaty i ścieżki dźwiękowe, które wyostrzą […]

Darmowy listopad 2021 – 3 rezydencje królewskie w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie plac Zamkowy 4,, Warszawa, mazowieckie

Już po raz dziesiąty Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do zwiedzania rezydencji królewskich w ramach akcji „Darmowy listopad”. Rezydencje królewskie przygotowały darmowe bilety na wystawy stałe i czasowe oraz specjalne wydarzenia – spotkania, wykłady, konferencje, warsztaty i oprowadzania. Dzieci i młodzież, grupy szkolne zapraszamy do skorzystania z darmowych lekcji […]

Warsaw Pack – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Materiałów Opakowaniowych to specjalistyczna impreza branżowa organizowana w Ptak Warsaw Expo - największym Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym w Europie Środkowej. Ma przyciągnąć przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzyć dogodne warunki do profesjonalnego networkingu biznesowego.

Targi Food Tech Expo 2021 – Warszawa

Targi Food Tech to prezentacja kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji żywności, technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów, które zagwarantują stworzenie idealnie smacznego produktu dla wymagającego konsumenta.

CTR – Centralne Targi Rolnicze 2021 – Warszawa

Centralne Targi Rolnicze to nie tylko ekspozycja maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej. Celem targów jest zbudowanie platformy do rozwoju kontaktów biznesowych dla naszych klientów oraz stworzenie dogodnej przestrzeni do zacieśniania współpracy. Centralne Targi Rolnicze jako platforma spotkań biznesowych z powodzeniem rozwija program hosted Buyers. Jako pierwsi w Polsce dla naszych klientów poszukujemy partnerów […]

China Home Life 2021 – Warszawa

China Homelife i China Machinex to największe targi chińskich producentów w Europie Środkowo-Wschodniej. W kolejnej edycji China Homelife będziemy mieli chińskich dostawców z produktami, co stanowi biznesową szansę dla importerów, handlowców i kupujących na pozyskanie najlepszych produktów w konkurencyjnych cenach bezpośrednio od producentów.

Moscow City Ballet – Jezioro Łabędzie Warszawa

Nie trzeba przedstawiać tego ponadczasowego i znanego spektaklu, ze swoimi kostiumami, muzyką i fantastyczną opowieścią, która została tak bezbłędnie ułożona choreograficznie. Tancerze Moskiewskiego Baletu Miejskiego ze zręcznością i perfekcją przywracają do życia fantazję Piotra Czajkowskiego „Jezioro łabędzie”. Krótko mówiąc, historia opowiada o dziewczynach, które zamieniły się w łabędzie i żyją nad jeziorem łez – klątwą, […]

Moscow City Ballet – “Dziadek do orzechów” – Warszawa

Moscow City Ballet powraca do Warszawy, by zachwycać publiczność spektakularnymi występami jednego z najpopularniejszych baletów klasycznych - "Dziadek do orzechów". Zaprezentowana w klasycznym rosyjskim stylu, z pełną orkiestrą, to naprawdę porywająca produkcja. Ponadczasowa historia Klary, którą jej Książę Dziadek do Orzechów zabiera na baśniową przygodę, jest nastawiona na chwalebną partyturę Czajkowskiego i stanowi ucztę dla […]

Solar Energy Expo – Międzynarodowe Targi Branży Odnawialnej Energii Słonecznej

Warsaw Energy Expo to międzynarodowe targi odnawialnych źródeł energii. To dwudniowe wydarzenie, w którym wezmą udział wystawcy z Polski i zagranicy, aby zaprezentować innowacyjne rozwiązania dla branży energetyki odnawialnej. Targi są doskonałą okazją do spotkań ze specjalistami i nawiązania kontaktów biznesowych, a także promocji i sprzedaży urządzeń do pozyskiwania energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej i […]

Wydarzenia Warszawa – co, gdzie, kiedy w Warszawie?

 
Na naszej stronie Warsaw City znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na spędzenie czasu w Warszawie. Niezależnie od tego, czy jesteś maniakiem muzyki klasycznej, naukowcem, miłośnikiem sztuki, filmu czy maniakiem historii – Warszawa ma wiele do zaoferowania. Jeśli planujesz wycieczkę do pięknej stolicy Polski, sprawdź te miejsca, które warto odwiedzić, aby jak najlepiej wykorzystać zwiedzanie Warszawy.

 
Na naszym portalu Warsaw City znajdziesz wiele ciekawych inspiracji do spędzenia aktywnie czasu w Warszawie.

 
Na stronie wydarzenia Warszawa znajdziesz kalendarz najciekawszych spektakli, wystaw, koncertów i innych ciekawych wydarzeń w Warszawie.
 

Wydarzenia Warszawa – śledź kalendarz wydarzeń

 
Wydarzenia Warszawa to miejsce na naszej stronie, gdzie znajdziecie aktualne informacje co dzieje się w Warszawie. Jeśli planujesz weekend w Warszawie sprawdź koniecznie najciekawsze  atrakcje w Warszawie.

 
W zakładce atrakcje w Warszawie znajdziesz wiele ciekawych propozycji dla każdego niezależnie od wieku czy zainteresowań.

 
Mamy nadzieję, że na naszym portalu znajdziecie inspirację na historyczne, ciekawe, zabawne i niezapomniane spędzenie czasu w stolicy Polski.

 
Wydarzenia Warszawa, które polecamy między innymi: muzea w Warszawie, kina w Warszawie, teatry w Warszawie czy też najładniejsze parki w Warszawie.

 
Jeśli jeszcze nie byłeś w stolicy Polski, zobacz koniecznie polecane miejsca w Warszawie, gdzie znajdziesz np. Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Neonów, Kino Muranów, czy Teatr Kamienica.

 
Odkrywaj Warsaw City we własnym tempie i poznaj historyczne i nowoczesne strony miasta na panoramicznym autobusie wycieczkowym. Wycieczka rozpoczyna się przy monumentalnym Pałacu Kultury i Nauki, który jest najwyższym budynkiem w Polsce. Tutaj możesz podziwiać niesamowite widoki na miasto z 30. piętra, zanim wyruszysz na dalsze zwiedzanie.
 

Wydarzenia Warszawa – co warto zobaczyć

 
Warszawa to tętniąca życiem stolica Polski i największe miasto kraju. Położona nad Wisłą i rozłożona na dużym obszarze Warszawa zachwyca swoją historią, życiem nocnym i wysokim standardem restauracji.

 
Jeśli interesujesz się historią, powinieneś wysiąść w Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie burzliwa historia miasta jest ożywiana przez ponad 1000 eksponatów. Ponadto w Muzeum Narodowym znajduje się ponad 400 prac najwybitniejszych polskich artystów. Możesz także zabrać dzieci na spotkanie ze słynnymi rodzimymi niedźwiedziami brunatnymi z warszawskiego zoo i zobaczyć 500 innych gatunków rodzimych i egzotycznych zwierząt.
 
Wydarzenia w Warszawie zdecydowanie zaspokoją gusta i oczekiwania niejednego melomana, miłośnika sztuki i znawcy historii. A to wszystko dzięki tętniącemu życiu kulturalnemu, niezliczonym festiwalom, wydarzeniom artystycznym, nowoczesnym muzeom oraz pięknym parkom, które obejmują jedną czwartą miasta. Dzięki tym wszystkim atrakcjom możesz mieć pewność, że spędzenie weekendu w stolicy Polski będzie niezapomniane.

 
Jeśli zastanawiacie się gdzie zjeść w Warszawie polecamy przeczytać nasze wpisy najlepsze restauracje w Warszawie, najlepsze burgery w Warszawie, bar mleczny Warszawa, oraz najlepsze kawiarnie w Warszawie.

Skip to content