Zabójstwo pod Warszawą. 32 letni syn ofiary zatrzymany

32-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej pod Warszawą został zatrzymany przez miejscowych funkcjonariuszy organów ścigania pod zarzutem popełnienia ojcobójstwa. Początkowo mężczyzna skontaktował się z komisariatem policji, aby poinformować ich o ostrej kłótni, jaka miała miejsce. W rezultacie podejrzany został niezwłocznie umieszczony w tymczasowym areszcie.

W nocy 23 stycznia, tuż przed północą, na komisariat policji w Ostrowi Mazowieckiej pod zadzwonił mężczyzna, który zgłosił awanturę z ojcem, prawdopodobnie podyktowaną alkoholem.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczyli m.in. ślady, które będą przydatne w ustaleniu przebiegu całego zdarzenia. Nietrzeźwy 32-latek został zatrzymany, a po badaniach lekarskich trafił do policyjnego aresztu – przekazała asp. Marzena Laczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.”

Policjanci po przybyciu na miejsce w Ostrowie zastali mocno nietrzeźwego 32-letniego mężczyznę. Poziom alkoholu we krwi mężczyzny wynosił 2,6 promila. W mieszkaniu na podłodze leżał martwy 63-letni mężczyzna, który nie wykazywał żadnych oznak życia. Władze natychmiast skontaktowały się ze służbami ratownictwa medycznego, a na miejsce natychmiast przybył lekarz, który stwierdził zgon 63-latka.

Syn ofiary został zatrzymany przez policję.

W czwartek 26 stycznia funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mężczyznę, a następnie przewieziono go do prokuratury, gdzie postawiono mu zarzuty morderstwa. Sąd przychylił się do prośby prokuratora, w związku z czym mężczyzna został umieszczony w areszcie śledczym na okres trzech miesięcy.

W wyniku swoich działań 32-latek stoi teraz przed perspektywą spędzenia reszty życia za kratami pod zarzutem morderstwa.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Śledź na bieżąco wiadomości Warszawa z ostatniej chwili.
Co dzień aktualne wiadomości Warszawa info, co się dzieje w Warszawie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

zajęcia jogi aktywna warszawa

Bezpłatne zajęcia jogi dla mieszkańców Bemowa

📅 Data: poniedziałek, 3 czerwca 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00 📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Osiedle Przyjaźń Zapraszamy na zajęcia...
Dworzec Zachodni Warszawa

Prace na stacji Warszawa Zachodnia – zmiany w kursowaniu...

Rozpoczyna się kolejny etap remontu i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia oraz otaczających ją linii kolejowych, co wiąże...
atrakcje dla dzieci warszawa

Dzień dziecka w Warszawie – pikniki, warsztaty, koncerty i...

Dzieci w Warszawie mogą spodziewać się wielu ciekawych zajęć podczas tegorocznego Dnia Dziecka. Pikniki, warsztaty, koncerty i...
procesje warszawa

Boże Ciało – procesje przejdą przez stolicę

30 maja obchodzimy Boże Ciało w związku z tym w różnych częściach miasta odbędą się procesje. Procesja Bożego...
budowa II linii metra na Bemowie

Postęp prac na ostatnim odcinku linii M2 na Bemowie

Pełną parą idą przygotowania do rozpoczęcia budowy tunelu na ostatnim odcinku linii M2 na Bemowie. W wyspecjalizowanym...
basen odkryty warszawa

Już 29 maja Aktywna Warszawa otwiera dwa baseny odkryte

Już od 29 maja zostaną otwarte dwa baseny odkryte w Warszawie - w Centrum Inflancka i Parku...