Wyślij wiadomość do ukraińskich uchodźców w Polsce, a Preply ją dla nich przetłumaczy

Wciąż można wysyłać słowa wsparcia dla Ukraińców w ramach inicjatywy “Wiadomości dla Ukrainy”. Każdy, kto posiada aplikację Preply może dołączyć do akcji i przekazać uchodźcom ciepłe słowo i wsparcie na znak solidarności. Organizatorem akcji jest międzynarodowa platforma do nauki języków obcych, opracowana przez Kirilla Bigaia, Serge’a Lukyanova i Dmytro Voloshyna. Preply łączy ponad 140 000 korepetytorów i metodyków językowych z dziesiątkami tysięcy uczniów z całego świata, oferując najdogodniejsze metody nauki języków obcych.

Preply – globalna platforma do nauki języków – stworzyła specjalną aplikację, umożliwiającą przesyłanie uchodźcom z Ukrainy pełnych ciepła, nadziei i wsparcia wiadomości. Już ponad 5000 wiadomości ze 115 krajów napisanych w 84 językach przetłumaczono na język ukraiński, a część z nich wyświetlono na budynku Warsaw Spire oraz ekranach na Dworcu Centralnym i Hotelu Marriott w zeszły weekend. Wiadomości przesyłane przez mieszkańców z całego świata są wizualizowane na specjalnej  interaktywnej mapie  w aplikacji Preply, która przekłada każdą z nich na język ukraiński. Celem inicjatywy “Wiadomości dla Ukrainy” jest dotarcie do społeczności ukraińskiej z wiadomościami pełnymi wsparcia i nadziei od mieszkańców z całego świata.

Wyślij swoją wiadomość ze wsparciem!

Każdy, kto chciałby podzielić się ciepłym słowem z ukraińskimi uchodźcami przebywającymi w Polsce może to zrobić za pomocą aplikacji: https://preply.com/ukraine

Wiadomości przetłumaczone na język ukraiński będą wyświetlone na specjalnej stronie internetowej.

Kirill Bigai, dyrektor generalny Preply i Ukrainiec z pochodzenia, mówi: “Byłem świadkiem dwóch ukraińskich rewolucji w moim życiu, w których walczono o wolność. Dzisiaj ponownie Ukraińcy bronią swojej wolności i niepodległości narodowej. Zwracam się do wszystkich o to, by wsparli ukraiński naród w tej walce. Niezależnie od tego, czy będzie to pomoc w formie wsparcia dla ukraińskiego kolegi, czy zaprzestanie działalności biznesowej na terenie Rosji, czy przez przekazanie darowizny na rzecz organizacji charytatywnej czy organizacji pozarządowej. Dziś każdy Ukrainiec broni wolności – dla siebie i świata. Dołączcie do nas, wesprzyjcie nas w naszej walce.”

O Preply:

Preply to aplikacja stworzona w 2013 roku przez Kirilla Bigaia, Serge’a Lukyanova i Dmytro Voloshyna. Jej misją jest kształtowanie przyszłości efektywnego uczenia się języków obcych i nabywania nowych umiejętności. Preply buduje spersonalizowaną przestrzeń do nauki, łącząc 140 000 korepetytorów i metodyków z dziesiątkami tysięcy uczniów z całego świata. Firma zatrudnia 250 pracowników 36 różnych narodowości w biurach zlokalizowanych w Kijowie i Barcelonie.


 

Śledź na bieżąco aktywna Warszawa

Co się dzieje w Warszawie

10. Targi Zero Waste już 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia w stolicy odbędą się już 10. coroczne Targi Zero Waste. To przełomowe wydarzenie...

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim

Na przystanku Dworzec Wileński tramwaj linii 3 jadący do Gocławka zderzył się z zatrzymującym się tramwajem linii...

Podpisano umowę na budowę parku linearnego na Ursynowie

Nowo wybudowany park przyniesie mieszkańcom Ursynowa dodatkowe korzyści już w roku 2026. Park ma być zlokalizowany bezpośrednio...
Skip to content