Warszawski Półmaraton Pokoju w niedzielę 27 marca

Strona głównaAKTYWNA WARSZAWAWarszawski Półmaraton Pokoju w niedzielę 27 marca

Warszawski Półmaraton Pokoju w niedzielę 27 marca

- Reklama -spot_img

W niedzielę na ulicach Warszawy pojawi się 10 tysięcy biegaczy. Wystartują w półmaratonie (21,1 km) i biegu na 5 km. Urząd Miasta zachęca do kibicowania i dba o to, by objazdy były dobrze przygotowane.

Warszawski Półmaraton Pokoju – trasa

Warszawski Półmaraton Pokoju to także zmiany w ruchu drogowym. W związku z montażem i demontażem startu biegu, od soboty 26 marca od godz. 20.00 do niedzieli 27 marca do godz. zamknięte dla ruchu zostaną ulice Konwiktorska i R. Sanguszki.

Od piątku 25 marca od godz. 10.00 jezdnia ul. Wybrzeże Gdańskie w kierunku Mokotowa. Prawy pas na wysokości Multimedialnego Parku Fontann zostanie wyłączony z ruchu. Montaż i demontaż mety będzie wymagał całkowitego zamknięcia drogi prowadzącej w kierunku Mokotowa na odcinku od ul. Z. Krasińskiego do ul. Grodzkiej, od soboty 26 marca od godz. 20.00. Ruch na dwóch pasach ma zostać przywrócony w niedzielę 27 marca od godz. 20.00, a od godz. 22.00 już w ogóle.

Zbiórka darów dla uchodźców prowadzona będzie również podczas zbiórki pakietów startowych – w piątek i sobotę w Pałacu Kultury. Potrzeba środków czystości, środków higieny osobistej, pieluch, kaszek, słodyczy. Organizatorzy proszą o nie przynoszenie ubrań. Będzie jednak zbiórka pieniędzy.

Dary trafią do 1,5 tys. osieroconych dzieci z Ukrainy w wieku od 3 do 18 lat, dla których tymczasowym domem stał się Hotel OSSA w Rawie Mazowieckiej. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków medycznych do trzech szpitali na zachodniej Ukrainie.

REJESTRACJA TUTAJ


 

Śledź na bieżąco aktywna Warszawa

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content