Tramwaj śmiertelnie potrącił pieszego na Bemowie

Wczoraj wieczorem na Bemowie przy pl. Kasztelańskiego. 64-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez tramwaj linii 76.

Dokładnie o godzinie 19:22 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu. Tramwaj linii 76 potrącił pieszego. Mężczyzna miał 64 lata. Ze wstępnych danych policyjnego śledztwa wynika, że ​​mężczyzna nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wszedł pod tramwaj, gdy ten stał na czerwonym świetle.

Niestety, ze względu na rozległe obrażenia, pomimo reanimacji zmarł. Maszynista był trzeźwy. Wstrzymano komunikację tramwajową. Jednak ruch samochodowy przebiega sprawnie, o czym wspomina Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji.

Utrudnienia w ruchu

O godzinie 19:35 Zarząd Transportu Miejskiego podał informację o utrudnieniach w rejonie ulicy Powstańców Śląskich/Placu Kasztelańskiego. Według komunikatu na linii 76 występują trudności z powodu zablokowanego przejazdu, co może skutkować opóźnieniami i zmianą trasy linii.

Tramwaje zostały przekierowane na trasę alternatywną, czyli z Połczyńskiej do Powstańców Śląskich, dalej na Górczewską i wreszcie na os. Górczewska.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Śledź na bieżąco wiadomości Warszawa z ostatniej chwili.
Co dzień aktualne wiadomości co się dzieje w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

10. Targi Zero Waste już 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia w stolicy odbędą się już 10. coroczne Targi Zero Waste. To przełomowe wydarzenie...

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim

Na przystanku Dworzec Wileński tramwaj linii 3 jadący do Gocławka zderzył się z zatrzymującym się tramwajem linii...

Podpisano umowę na budowę parku linearnego na Ursynowie

Nowo wybudowany park przyniesie mieszkańcom Ursynowa dodatkowe korzyści już w roku 2026. Park ma być zlokalizowany bezpośrednio...
Skip to content