Tragiczny wypadek pod Warszawą, w wyniku którego zginęło dziecko

W sobotni wieczór doszło do tragicznego zdarzenia, które doprowadziło do zderzenia czterech samochodów na trasie S8 w pobliżu Mszczonowa, położonego w województwie mazowieckim.

Niestety w wypadku zginęło 10-letnie dziecko. Sześć osób zostało natychmiast przewiezionych do najbliższego szpitala w celu uzyskania pomocy medycznej, a akcja ratownicza nadal trwa. W wyniku tego zdarzenia trasa do Warszawy jest obecnie niedostępna ze względu na utrudnienia na drodze.

Do kolizji doszło przed godziną 19:00. przy trasie S8, w bliskiej odległości od przylegającego do Mszczonowa miasta Wymysłów. W sobotni wieczór przed godziną 19:00 na trasie S8 w okolicach Wymysłowa doszło do zdarzenia.

Jak informuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, ze wstępnych ustaleń wynika, że ​​kierowca jadący w kierunku Katowic nie utrzymał kontroli nad kierownicą. Doprowadziło to do zniszczenia szlabanów i zjechania pojazdu na przeciwległy pas ruchu, co doprowadziło do kolizji z pojazdami nadjeżdżającymi z naprzeciwka jadącymi w stronę stolicy. Według dziennikarza w sobotni wieczór niesprzyjające warunki pogodowe uniemożliwiły lądowanie na miejscu zdarzenia dwóm helikopterom lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety, życie straciła młoda osoba, a w wyniku tego zdarzenia sześć osób odniosło obrażenia. Doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych, w wyniku którego doszło do poważnych uszkodzeń.

Mimo że dziecko biorące udział w wypadku zostało pomyślnie reanimowane, ostatecznie nie udało mu się przeżyć obrażeń. Jak poinformowała Patrycja Sochacka z żyrardowskiej komendy policji, obecnie sześć osób przebywa na leczeniu w miejscowym szpitalu. Dochodzenie w sprawie zdarzenia będzie prowadzone przez funkcjonariuszy organów ścigania i nadzorowane przez prokuratora, którego zadaniem będzie ustalenie okoliczności wypadku i przedstawienie wyjaśnień. Policja planuje przesłuchać osoby, które odniosły obrażenia w wypadku, gdy tylko zostaną uznane za zdolne do udzielenia odpowiedzi na pytania ze względu na stan zdrowia. Tę informację odkryła PAP.

Źródło: tvn.warszawa.pl.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Śledź na bieżąco wiadomości Warszawa z ostatniej chwili.
Co dzień aktualne wiadomości co się dzieje w Warszawie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

W sobotę, 11 maja, na PGE Narodowym będą rywalizowali...

Przygotuj się na weekend pełen sportowych emocji! Już w najbliższą sobotę, 11 maja, na kultowym Stadionie PGE...
park Pole Mokotowskie

Piknikowy weekend w stolicy

W najbliższy weekend warszawiaków czeka nie jeden, a dwa pikniki rodzinne oraz inauguracyjna w roku akcja wymiany...
sinfonia-varsovia-warszawa (1)

Między 13 maja a 9 czerwca muzycy Sinfonii Varsovii...

Od 13 maja do 9 czerwca utalentowani muzycy Sinfonii Varsovii udają się w fascynującą podróż po Warszawie...

Miejskie wsparcie dla posiadaczy zwierząt

Przez najbliższe dwa lata miasto Warszawa będzie realizować nową inicjatywę, której celem będzie sterylizacja i wszczepianie chipów...

Dźwiękowa odNOWA – koncert Zespołu VOCALOVE pełen zaskakujących aranżacji...

Zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie z muzyką rozrywkową w zupełnie nowym świetle. Przygotujcie się na chwile pełne...
majówka w warszawie wycieczka rowerowa

Wielka majówka. Śródmieście śladami Kory | Wycieczka rowerowa

📅 Data: 01 maja 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00 📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Okólnik 2 💲 Podczas wydarzenia...