Teatr 6 Piętro w Warszawie

Teatr 6 Piętro w Warszawie

- Reklama -spot_img

Teatr 6 Piętro mieści się na szóstym piętrze Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad w Warszawie w zaadaptowanej sali koncertowej oferującej 476 miejsc siedzących na 840 metrach kwadratowych.

Teatr 6 Piętro posiada w pełni profesjonalne wyposażenie i zaplecze techniczne oraz wygodne fotele, które zadowolą nawet najbardziej wymagających kinomanów.

Teatr 6 Piętro został założony w 2009 roku jako prywatne przedsięwzięcie Firmy ZEBROWSKI & KORIN ProSkene i kierowany przez Dyrektora Zarządzającego Michała Zebrowskiego oraz Dyrektora Artystycznego Eugeniusza Korina, został otwarty dla publiczności 6 marca 2010 roku premierą spektaklu Woody Allen PLAY IT AGAIN, SAM. Od samego początku, kierując się dewizą Teatru Wyższy Poziom, Teatr 6 Piętro bardzo starannie dobiera sztuki do swojego repertuaru oraz aktorów do obsady. Połączenie tradycyjnych wartości teatru opartego na literaturze z odważnymi nowymi interpretacjami i najlepszym aktorstwem zaowocowało pasmem udanych produkcji i szybkim wzrostem widowni.

Teatr 6 Piętro jako pierwszy teatr w Polsce otrzymał Certyfikat Rzetelności w ramach programu Rzetelna Firma organizowanego przez Biuro Informacji Gospodarczej KRD.

Teatr 6 Piętro oferuje szytą na miarę, korzystną współpracę ze sponsorami i patronami. Teatr 6 Piętro to również doskonałe miejsce promocji i reklamy, oferujące kompleksowe usługi i spełniające indywidualne potrzeby.

Adres

Plac Defilad 1 PKiN, Pl wejście od, Marszałkowska, 00-901 Warszawa

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie teatr6pietro.pl


 

Polecamy śledzić na bieżąco aktywna Warszawa

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content