Szalona zabawa z okazji Dnia Dziecka na MARYWILSKIEJ 44!

Już 4 czerwca na terenie parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44
na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Wszystkie maluchy, które odwiedzą tego dnia Kompleks Handlowy, mogą liczyć na moc zabawy, kreatywnych zajęć i mnóstwo uśmiechów. Parking Kompleksu zamieni się w plac zabaw, w którym pojawi się strefa dziecięcej radości. Nie zabraknie wielkich emocji.
W sobotę parking Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 wypełnią interaktywne namioty oraz niesforne, gigantyczne bajkostwory. Dzieci będą mogły bawić się i tworzyć magiczne budowle z klocków MuBaBaO, wziąć udział w animacjach oraz warsztatach modelarsko-kreatywnych. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie rozpoczynający się koło południa wielki Festiwal Baniek Mydlanych.

Tradycyjnie już na dzieci będą czekać wyjątkowe dmuchańce m.in. zamek Camelot, dmuchana zjeżdżalnia: różowy, trójgłowy smok, karuzela z postaciami z bajek oraz basen – Żyrafa z kolorowymi piłeczkami. Zapraszamy także dzieci do wspólnej zabawy podczas malowania buziek, plecenia warkoczyków. Będą także stoiska z watą cukrową, lodami, lemoniadą oraz balonami i zabawkami.
Dzień Dziecka świętować będziemy 4 czerwca (w sobotę) w godzinach od 9.30 -17
na terenie parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły na www.marywilska44.com

***

Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 liczy w sumie 80 tys. mkw. powierzchni, a w jego skład wchodzą: Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 o powierzchni 68 000 mkw., w którym pod jednym dachem jest do dyspozycji Klientów blisko 1400 sklepów i punktów usługowych oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44 o powierzchni 12 000 mkw. oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów. Do dyspozycji Klientów znajduje się także bezpłatny parking na 4 500 miejsc parkingowych.


 

śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie

Co się dzieje w Warszawie

10. Targi Zero Waste już 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia w stolicy odbędą się już 10. coroczne Targi Zero Waste. To przełomowe wydarzenie...

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim

Na przystanku Dworzec Wileński tramwaj linii 3 jadący do Gocławka zderzył się z zatrzymującym się tramwajem linii...

Podpisano umowę na budowę parku linearnego na Ursynowie

Nowo wybudowany park przyniesie mieszkańcom Ursynowa dodatkowe korzyści już w roku 2026. Park ma być zlokalizowany bezpośrednio...
Skip to content