Punkt PESEL na Stadionie kończy swoją działalność

Strona głównaCO SIĘ DZIEJE W WARSZAWIEPunkt PESEL na Stadionie kończy swoją działalność

Punkt PESEL na Stadionie kończy swoją działalność

- Reklama -spot_img

Punkt wydawania numerów PESEL na Stadionie Narodowym jest zamykany i zakończy swoją działalność 9 czerwca br. Po tym terminie będzie można załatwiać sprawy w Delegacjach Biura Administracji i Spraw Obywatelskich zlokalizowanych w Urzędach Dzielnic m.st. Warszawy.

Punkt na Stadionie Narodowym zakończy swoją działalność po 83 dniach funkcjonowania. Była otwarta od 19 marca 2022 r., zwykle siedem dni w tygodniu w godzinach 8.00-16.00. Łącznie w Warszawie wydano ponad 111 000 numerów PESEL.

W związku z malejącym zainteresowaniem uchodźców, od 7 czerwca 2022 r. realizacja tego zadania powróci do powiatowych Delegatur Biura Administracji i Spraw Obywatelskich. W ograniczonym zakresie, do 9 czerwca 2022 r. prowadzona będzie obsługa na Stadionie Narodowym, co pozwoli uniknąć dezorganizacji pracy Urzędu i trudności logistycznych dla uchodźców z Ukrainy.

Do tej pory Stadion PGE Narodowy był także miejscem, w którym obywatele Ukrainy, po uzyskaniu numeru PESEL, mogli załatwić inne formalności, m.in. założyć konto bankowe lub ubiegać się o świadczenia rodzinne z ZUS. Działalność tych punktów zakończy się również 9 czerwca br.

źródło: um.warszawa.pl


 

śledź na bieżąco nasz portal informacyjny aktywna Warszawa

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content