Prywatny wynajem samochodu z bonusem i pomysłem na zarobek

Jesli dotąd nie myślałeś o tym, że koszty utrzymania twojego auta mogą sie zwrócić, teraz to mozliwe. Czeska aplikacja do sąsiedzkiego wynajmu samochodów HoppyGo premiuje warszawiaków za zarejestrowanie i udostepnianie własnego auta.

Działająca w Polsce od ponad roku aplikacja do prywatnego wynajmu samochodów HoppyGo aktywnie rekrutuje nowych właścicieli samochodów osobowych. W październiku jeszcze intensywniej zachęcaja do współdzielenia swoich pojazdów i dołączenia do ponad 20 tysięcy użytkowników. Kilka dni temu firma uruchomiła pilotażowy program nagród Hoppy Bonus dla prywatnych właścicieli, którzy zarejestrują swój samochód na platformie. To gwarantowana premia za rejestrację pojazdu osobowego. Pula do rozdania wynosi 15 tys. zł.

Od ponad roku w Polsce HoppyGo aktywnie rozwija aplikację do prywatnego wynajmu samochodów, buduje też zaufaną społeczność, która chętnie korzysta z coraz szerszej oferty pojazdów. Jest to możliwie dzięki dołączającym do platformy właścicielom samochodów udostępniającym swoje pojazdy. Niedawno platforma rozpoczęła też współpracę z nowym partnerem ubezpieczeniowym Omocom AB, zapewniając tym samym jeszcze lepszą ofertę dedykowanego ubezpieczenia auta na czas wynajmu.

HoppyGo stawia na dalszą rekrutację właścicieli, którzy chcą zarobić na wynajmie, udostępniając auto na kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dni. Z miesiąca na miesiąc widać rosnące zainteresowanie aplikacją, która staje się już rozpoznawalna w dużych miastach Polski, zwłaszcza w Warszawie.

Coraz więcej użytkowników zainteresowanych wygodnym wynajmem rejestruje się w aplikacji HoppyGo, a po wypróbowaniu „sąsiedzkiego” udostępnienia auta w formule peer to peer po raz kolejny lub nawet częściej korzysta z usługi. Firma podaje, że powracający klienci to już powyżej 20% użytkowników i odsetek ten systematycznie zwyżkuje.

Rosnące zainteresowanie usługą wymaga też stałego poszerzania oferty dostępnych na platformie samochodów. Kierowcy, w zależności od potrzeb, poszukują pojazdów do bardzo zróżnicowanych celów – od wyjazdów służbowych, rodzinnych wakacji wymagających większych przestrzeni bagażowych, poprzez auta zastępcze, te do przewozu większych gabarytów czy nawet chęci wypróbowania podróży elektrykiem. – Zależy nam na poszerzaniu, ale i urozmaicaniu oferty, stąd pilotażowy program bonusowy przygotowany dla właścicieli, którzy jeszcze się wahają – tłumaczy Paweł Czubak, Business Development & Fleet Manager z HoppyGo.

– Program premiowy rusza w październiku. Prywatni właściciele samochodów, którzy do 31 października włącznie zarejestrują je na platformie i spełnią kilka bardzo prostych warunków zawartych w regulaminie naszej akcji promocyjnej, mogą otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 500 zł właśnie za rejestrację i udostępnienie auta. Ta zachęta nie dotyczy wypożyczalni oraz firm carsharingowych. Dla nowych właścicieli aut mamy pulę 15 000 zł, czyli możemy nagrodzić aż 30 osób, które zdecydują się udostępniać swoje auto za pomocą aplikacji HoppyGo. Zatem z decyzją nie należy zwlekać – mówi Paweł Czubak.

Jakie warunki musi spełnić właściciel korzystający z bonusu?

  • musi być faktycznym właścicielem pojazdu
  • auto musi zostać udostępnione w Warszawie lub najbliższych okolicach
  • pojazd musi spełnić podstawowe wymogi naszego partnera ubezpieczeniowego:
    zarejestrowane w Polsce, masa do 3,5 t, przebieg poniżej 300 000 km
  • podczas 30-dniowego okresu oceny – liczonego od momentu aktywacji zarejestrowanego w
    HoppyGo auta – właściciel musi utrzymać jego dostępność na poziomie min. 50 % i
    zaakceptować przynajmniej połowę z otrzymanych w tym czasie zapytań o wynajem jego auta.

Co istotne, po spełnieniu warunków regulaminu akcji promocyjnej Hoppy Bonus, premia 500 zł gwarantowana jest niezależnie od ilości zapytań, które wpłyną w okresie trwania programu. Należy też dostosować cenę wynajmu – tak, by mieściła się w przedziale ustalonym w porozumieniu
z HoppyGo. Oczywiście warto pamiętać, że jednorazowy bonus jest zachętą do zarejestrowania się
i wypróbowania platformy. Głównym źródłem zarobku dla właścicieli jest sam wynajem. Im częstszy lub dłuższy, tym większy dochód. Jednocześnie im atrakcyjniejsza stawka za dzień wynajmu, tym większe zainteresowanie wypożyczających. Średni zarobek per wynajem na przestrzeni ostatniego roku wyniósł w polskim HoppyGo 490 zł i nie mówimy tu wyłącznie o pojazdach klasy premium czy nowych. Wśród najaktywniejszych właścicieli w Polsce udostępniających swoje kilkuletnie, a nawet ponad 10-letnie samochody są tacy, którzy do tej pory zarobili już ponad 10 tys., dzięki czemu zwróciły im się koszty utrzymania auta, a w niektórych przypadkach nawet równowartość jego zakupu.

Ponadto każdy użytkownik aplikacji HoppyGo może skorzystać również z systemu poleceń,
w ramach którego za rekomendację nowego właściciela auta lub wypożyczającego otrzymuje środki do wykorzystania na wynajem auta w HoppyGo. Nie zapominajmy, że udostępnienie auta za pośrednictwem HoppyGo jest bezpłatne, a właściciel ma wpływ na cenę najmu oraz akceptację zapytań. Pilotażowy program bonusowy zaplanowany jest na październik. Jeśli się sprawdzi, HoppyGo nie wyklucza kontynuacji w przyszłości.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

zajęcia jogi aktywna warszawa

Bezpłatne zajęcia jogi dla mieszkańców Bemowa

📅 Data: poniedziałek, 3 czerwca 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00 📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Osiedle Przyjaźń Zapraszamy na zajęcia...
Dworzec Zachodni Warszawa

Prace na stacji Warszawa Zachodnia – zmiany w kursowaniu...

Rozpoczyna się kolejny etap remontu i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia oraz otaczających ją linii kolejowych, co wiąże...
atrakcje dla dzieci warszawa

Dzień dziecka w Warszawie – pikniki, warsztaty, koncerty i...

Dzieci w Warszawie mogą spodziewać się wielu ciekawych zajęć podczas tegorocznego Dnia Dziecka. Pikniki, warsztaty, koncerty i...
procesje warszawa

Boże Ciało – procesje przejdą przez stolicę

30 maja obchodzimy Boże Ciało w związku z tym w różnych częściach miasta odbędą się procesje. Procesja Bożego...
budowa II linii metra na Bemowie

Postęp prac na ostatnim odcinku linii M2 na Bemowie

Pełną parą idą przygotowania do rozpoczęcia budowy tunelu na ostatnim odcinku linii M2 na Bemowie. W wyspecjalizowanym...
basen odkryty warszawa

Już 29 maja Aktywna Warszawa otwiera dwa baseny odkryte

Już od 29 maja zostaną otwarte dwa baseny odkryte w Warszawie - w Centrum Inflancka i Parku...