Prywatny wynajem samochodu z bonusem i pomysłem na zarobek

Jesli dotąd nie myślałeś o tym, że koszty utrzymania twojego auta mogą sie zwrócić, teraz to mozliwe. Czeska aplikacja do sąsiedzkiego wynajmu samochodów HoppyGo premiuje warszawiaków za zarejestrowanie i udostepnianie własnego auta.

Działająca w Polsce od ponad roku aplikacja do prywatnego wynajmu samochodów HoppyGo aktywnie rekrutuje nowych właścicieli samochodów osobowych. W październiku jeszcze intensywniej zachęcaja do współdzielenia swoich pojazdów i dołączenia do ponad 20 tysięcy użytkowników. Kilka dni temu firma uruchomiła pilotażowy program nagród Hoppy Bonus dla prywatnych właścicieli, którzy zarejestrują swój samochód na platformie. To gwarantowana premia za rejestrację pojazdu osobowego. Pula do rozdania wynosi 15 tys. zł.

Od ponad roku w Polsce HoppyGo aktywnie rozwija aplikację do prywatnego wynajmu samochodów, buduje też zaufaną społeczność, która chętnie korzysta z coraz szerszej oferty pojazdów. Jest to możliwie dzięki dołączającym do platformy właścicielom samochodów udostępniającym swoje pojazdy. Niedawno platforma rozpoczęła też współpracę z nowym partnerem ubezpieczeniowym Omocom AB, zapewniając tym samym jeszcze lepszą ofertę dedykowanego ubezpieczenia auta na czas wynajmu.

HoppyGo stawia na dalszą rekrutację właścicieli, którzy chcą zarobić na wynajmie, udostępniając auto na kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dni. Z miesiąca na miesiąc widać rosnące zainteresowanie aplikacją, która staje się już rozpoznawalna w dużych miastach Polski, zwłaszcza w Warszawie.

Coraz więcej użytkowników zainteresowanych wygodnym wynajmem rejestruje się w aplikacji HoppyGo, a po wypróbowaniu „sąsiedzkiego” udostępnienia auta w formule peer to peer po raz kolejny lub nawet częściej korzysta z usługi. Firma podaje, że powracający klienci to już powyżej 20% użytkowników i odsetek ten systematycznie zwyżkuje.

Rosnące zainteresowanie usługą wymaga też stałego poszerzania oferty dostępnych na platformie samochodów. Kierowcy, w zależności od potrzeb, poszukują pojazdów do bardzo zróżnicowanych celów – od wyjazdów służbowych, rodzinnych wakacji wymagających większych przestrzeni bagażowych, poprzez auta zastępcze, te do przewozu większych gabarytów czy nawet chęci wypróbowania podróży elektrykiem. – Zależy nam na poszerzaniu, ale i urozmaicaniu oferty, stąd pilotażowy program bonusowy przygotowany dla właścicieli, którzy jeszcze się wahają – tłumaczy Paweł Czubak, Business Development & Fleet Manager z HoppyGo.

– Program premiowy rusza w październiku. Prywatni właściciele samochodów, którzy do 31 października włącznie zarejestrują je na platformie i spełnią kilka bardzo prostych warunków zawartych w regulaminie naszej akcji promocyjnej, mogą otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 500 zł właśnie za rejestrację i udostępnienie auta. Ta zachęta nie dotyczy wypożyczalni oraz firm carsharingowych. Dla nowych właścicieli aut mamy pulę 15 000 zł, czyli możemy nagrodzić aż 30 osób, które zdecydują się udostępniać swoje auto za pomocą aplikacji HoppyGo. Zatem z decyzją nie należy zwlekać – mówi Paweł Czubak.

Jakie warunki musi spełnić właściciel korzystający z bonusu?

  • musi być faktycznym właścicielem pojazdu
  • auto musi zostać udostępnione w Warszawie lub najbliższych okolicach
  • pojazd musi spełnić podstawowe wymogi naszego partnera ubezpieczeniowego:
    zarejestrowane w Polsce, masa do 3,5 t, przebieg poniżej 300 000 km
  • podczas 30-dniowego okresu oceny – liczonego od momentu aktywacji zarejestrowanego w
    HoppyGo auta – właściciel musi utrzymać jego dostępność na poziomie min. 50 % i
    zaakceptować przynajmniej połowę z otrzymanych w tym czasie zapytań o wynajem jego auta.

Co istotne, po spełnieniu warunków regulaminu akcji promocyjnej Hoppy Bonus, premia 500 zł gwarantowana jest niezależnie od ilości zapytań, które wpłyną w okresie trwania programu. Należy też dostosować cenę wynajmu – tak, by mieściła się w przedziale ustalonym w porozumieniu
z HoppyGo. Oczywiście warto pamiętać, że jednorazowy bonus jest zachętą do zarejestrowania się
i wypróbowania platformy. Głównym źródłem zarobku dla właścicieli jest sam wynajem. Im częstszy lub dłuższy, tym większy dochód. Jednocześnie im atrakcyjniejsza stawka za dzień wynajmu, tym większe zainteresowanie wypożyczających. Średni zarobek per wynajem na przestrzeni ostatniego roku wyniósł w polskim HoppyGo 490 zł i nie mówimy tu wyłącznie o pojazdach klasy premium czy nowych. Wśród najaktywniejszych właścicieli w Polsce udostępniających swoje kilkuletnie, a nawet ponad 10-letnie samochody są tacy, którzy do tej pory zarobili już ponad 10 tys., dzięki czemu zwróciły im się koszty utrzymania auta, a w niektórych przypadkach nawet równowartość jego zakupu.

Ponadto każdy użytkownik aplikacji HoppyGo może skorzystać również z systemu poleceń,
w ramach którego za rekomendację nowego właściciela auta lub wypożyczającego otrzymuje środki do wykorzystania na wynajem auta w HoppyGo. Nie zapominajmy, że udostępnienie auta za pośrednictwem HoppyGo jest bezpłatne, a właściciel ma wpływ na cenę najmu oraz akceptację zapytań. Pilotażowy program bonusowy zaplanowany jest na październik. Jeśli się sprawdzi, HoppyGo nie wyklucza kontynuacji w przyszłości.

Co się dzieje w Warszawie

10. Targi Zero Waste już 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia w stolicy odbędą się już 10. coroczne Targi Zero Waste. To przełomowe wydarzenie...

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim

Na przystanku Dworzec Wileński tramwaj linii 3 jadący do Gocławka zderzył się z zatrzymującym się tramwajem linii...

Podpisano umowę na budowę parku linearnego na Ursynowie

Nowo wybudowany park przyniesie mieszkańcom Ursynowa dodatkowe korzyści już w roku 2026. Park ma być zlokalizowany bezpośrednio...
Skip to content