Piknik Naukowy warszawskich Klubów Młodego Odkrywcy

Strona głównaCO ROBIĆ W WARSZAWIEPiknik Naukowy warszawskich Klubów Młodego Odkrywcy

Piknik Naukowy warszawskich Klubów Młodego Odkrywcy

- Reklama -spot_img

Termin: 14 maja, godz. 10.00 – 12.00

Miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 i Szkoła Podstawowa nr 34 im. S. Dubois w Warszawie
ul. Leona Kruczkowskiego 12B, Warszawa

Wstęp wolny

Organizatorzy tegorocznego pikniku: KMO Wulkany Energii, KMO Szaleni Chemicy, KMO Akademia Pana Kleksa, KMO Kebsiki, KMO Grzybki, KMO Szkiełko i oko, zapraszają na swoje „naukowe święto”, które odbędzie się w najbliższą sobotę. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, na pikniku wystąpi także Liceum im. Ivana Puluja ze Lwowa.

Monika Kokosza, KMO Wulkany Energii: „Jest to już siódmy piknik, który organizujemy w maju na podsumowanie całorocznej pracy z klubowiczami. Klubowicze wraz z opiekunami przygotowują doświadczenia. Każdy klubowicz podczas pikniku jest w dwóch rolach: eksperta i odwiedzającego stanowiska innych klubów. Odwiedzający nas otrzymują kartę na pieczątki, które zbierają za wykonane doświadczenia na kolejnych stanowiskach. Wypełnioną kartę wymieniają na gadżety.”

Inicjatywa zawiązała się na jednym z Forów Klubów Młodego Odkrywcy (KMO), gdy kilkoro opiekunów z Warszawy postanowiło zorganizować wspólny piknik naukowy. Od tego czasu pikniki odbywają się co roku, za każdym razem w innej szkole. Organizatorzy zapraszają do współtworzenia wydarzenia każdy klub z Warszawy czy okolicy. A w tę sobotę od godziny 10 rano wszystkich pasjonatów nauki – niezależnie od wieku – do wspólnego eksperymentowania na świeżym powietrzu. Imprezie patronuje Centrum Nauki Kopernik.


 

Śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content