Pierwszy bieg „Szlak wiosny” 2 kwietnia

Strona głównaAKTYWNA WARSZAWAPierwszy bieg „Szlak wiosny” 2 kwietnia

Pierwszy bieg „Szlak wiosny” 2 kwietnia

- Reklama -spot_img

Pierwszy bieg „Szlak wiosny”, który odbędzie się w ramach nowego cyklu imprez sportowych – Leśnej Triady Biegowej, już 2 kwietnia w Lesie Kabackim. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, a uczestnicy otrzymają pakiety startowego z gratisami od organizatorów i partnerów.

Leśna Triada Biegowa to propozycja dla wszystkich, którzy kochają sport oraz przyrodę albo po prostu lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Teraz chcemy otworzyć się na kolejne wyzwania i zaprezentować leśną stronę naszego miasta. Inicjatywa Lasów Miejskich i Aktywnej Warszawy to modelowy przykład korzyści, jakie może przynieść mieszkańcom współpraca miejskich jednostek – podkreśla Renata Kaznowska, zastępczyni prezydenta m.st. Warszawy.

Pierwsza impreza Leśnej Triady – „Szlak wiosny” – odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia w Lesie Kabackim. Rejestracja dorosłych zawodników na 5 km odbywa się poprzez formularz, a zapisy dla dzieci (od rocznika 2010) będą otwarte w dniu imprezy. Wydarzenie rozpocznie się biegiem najmłodszych o godz. 10:30, a od godz. 11:00 w czterech turach startować będą dorośli. Na godz. 12:30 zaplanowano też spacer nordic walking.

Drugie wydarzenie w ramach Leśnej Triady – „Szlak nadchodzącego lata” zaplanowano na 4 czerwca w Lesie Sobieskiego, a trzecie – „Szlak kolorów jesieni” na 17 września w Lesie Bielańskim.

Warszawa to miasto, które całą dobę tętni życiem i które się nigdy nie zatrzymuje. Leśna Triada Biegowa ma pokazać mieszkańcom jego spokojniejsze oblicze. Na terenie Warszawy znajduje się wiele pięknych, zielonych terenów, przynoszących relaks i ukojenie. Zapraszamy do ich odkrycia i szerszego poznania. Czekamy na każdego z Was! – zaprasza do udziału Magdalena Młochowska, dyrektor koordynator ds. zielonej Warszawy.
Udział w Leśnej Triadzie Biegowej jest bezpłatny. Obowiązuje tylko rejestracja udziału. W pakiecie startowym wydawanym w biurze zawodów uczestnicy otrzymają płaszcz przeciwdeszczowy, opaskę LED na nadgarstek, komin wielofunkcyjny i bombę nasienną, a dzieci dodatkowo książeczki edukacyjne.

 


 

Śledź na bieżąco aktywna Warszawa

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content