Zaproszenie na Noc Muzeów Fundacji Szkolnej

Strona głównaCO ROBIĆ W WARSZAWIEZaproszenie na Noc Muzeów Fundacji Szkolnej

Zaproszenie na Noc Muzeów Fundacji Szkolnej

- Reklama -spot_img

Zapraszamy na Noc Muzeów Fundacji Szkolnej

W programie między innymi: prelekcja poświęcona technologii druku 3D, eksperymenty i warsztaty artystyczne, wystawa obrazów,  prace dzieci oraz sztuka pod mikroskopem.

Już niedługo w Warszawie odbędzie się Noc Muzeów – ogólnopolska akcja, w ramach której podczas jednego wieczoru możemy za darmo zwiedzić różne placówki muzealne oraz instytucje kultury. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy uczestników. Noc Muzeów organizuje u siebie również Fundacja Szkolna, która przygotowała wiele ciekawych atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców.

Nauczyciele i uczniowie szkół Fundacji Szkolnej w Warszawie po raz drugi zaprezentują pełne innowacji artystyczne oblicze edukacji. W programie między innymi: zorganizowana we współpracy z firmą Skriware prelekcja „Poza horyzont – czyli co możemy osiągnąć dzięki drukowi 3D”, roboty, sztuka pod mikroskopem, eksperymenty, wystawa obrazów artystki Agnieszki Twardowskiej-Róg, prace uczniów, warsztaty artystyczne dla dzieci oraz warsztaty kaligrafii chińskiej. Ponadto w trakcie imprezy będzie można wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Wydarzenie zaplanowane jest na sobotę 14 maja w godzinach 16.00-20.00 w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej przy ulicy Obrzeżnej 12a w Warszawie. Zapraszamy!

więcej informacji: https://sp.fundacjaszkolna.edu.pl/2022/04/26/zapraszamy-na-noc-muzeow/


 

śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content