Nightskating Warszawa 20 kwietnia – otwarcie sezonu

Rozpoczyna się sezon nocnej jazdy na rolkach w Warszawie. Inauguracyjne spotkanie Nightskating Warszawa zaplanowano na sobotę, 20 kwietnia. Zgodnie z tradycją uczestnicy zbiorą się pod kultowym pomnikiem Mikołaja Kopernika, a następnie wyruszą wyznaczoną ścieżką wijącą się przez dzielnice Śródmieście, Mokotów, Ochotę i Wolę.

Przygotowany na nadchodzący sezon zespół Nightskating Warszawa jest już gotowy. Ich tegoroczny harmonogram obejmuje łącznie osiem wycieczek, odbywających się od kwietnia do września. Na dobry początek sezonu rolkarze i wrotkarze wyruszą w bezwysiłkową osiemnastokilometrową podróż, charakteryzującą się równym i równym terenem.

Inauguracyjny przejazd rozpocznie się w zwyczajowym miejscu, przed pomnikiem Mikołaja Kopernika na prestiżowym Trakcie Królewskim. Miłośnicy rolek i łyżworolek zbiorą się około godziny 19:30. i wyrusz w podróż o 20:30. Uczestnicy przejdą ulicami: Krakowskie Przedmieście, Tokarzewskiego-Karaszewicza, przechodząc przez Plac Piłsudskiego, Królewską, Marszałkowską, Rondo Dmowskiego i Plac Konstytucji. Następnie będą kontynuować jazdę Waryńskiego, mijając Rondo Jazdy Polskiej, Puławską, Woroniczą, Aleję Niepodległości, Wawelską, Grójecką, Plac Narutowicza, Plac Zawiszy, Towarową, Okopową, Rondo Kercelaka, Aleję „Solidarności”, Plac Bankowy, Marszałkowską, Królewską, Piłsudskiego Plac, Plac Tokarzewskiego-Karaszewicza i wreszcie powrót na Krakowskie Przedmieście.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, za zabezpieczenie przejścia odpowiedzialne będą organy ścigania. Będą mieli uprawnienia do tymczasowego wstrzymania ruchu na różnych drogach i skrzyżowaniach, aby dostosować trasę dla osób jeżdżących na rolkach. Więcej informacji na temat Nightskating Warszawa można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku >> https://www.facebook.com/events/764187482245860.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Warszawa info co dzień aktualne wiadomości Warszawa z ostatniej chwili.
Śledź na bieżąco wydarzenia Warszawa, aktywna Warszawa, Warszawa atrakcje dla dzieci.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

W sobotę, 11 maja, na PGE Narodowym będą rywalizowali...

Przygotuj się na weekend pełen sportowych emocji! Już w najbliższą sobotę, 11 maja, na kultowym Stadionie PGE...
park Pole Mokotowskie

Piknikowy weekend w stolicy

W najbliższy weekend warszawiaków czeka nie jeden, a dwa pikniki rodzinne oraz inauguracyjna w roku akcja wymiany...
sinfonia-varsovia-warszawa (1)

Między 13 maja a 9 czerwca muzycy Sinfonii Varsovii...

Od 13 maja do 9 czerwca utalentowani muzycy Sinfonii Varsovii udają się w fascynującą podróż po Warszawie...

Miejskie wsparcie dla posiadaczy zwierząt

Przez najbliższe dwa lata miasto Warszawa będzie realizować nową inicjatywę, której celem będzie sterylizacja i wszczepianie chipów...

Dźwiękowa odNOWA – koncert Zespołu VOCALOVE pełen zaskakujących aranżacji...

Zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie z muzyką rozrywkową w zupełnie nowym świetle. Przygotujcie się na chwile pełne...
majówka w warszawie wycieczka rowerowa

Wielka majówka. Śródmieście śladami Kory | Wycieczka rowerowa

📅 Data: 01 maja 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00 📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Okólnik 2 💲 Podczas wydarzenia...