Mecz Polonia Warszawa – Resovia

W poniedziałek, 8 kwietnia o godzinie 18:00 piłkarska Polonia Warszawa zagra przed własną publicznością z Resovią w meczu 26. kolejki Fortuna 1. Ligi. Zapraszamy wszystkich na stadion i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji!

Jesteśmy Czarni Kulturalni, a misją naszego klubu jest budowa najbardziej otwartego, przyjaznego, uśmiechniętego i pozytywnego klubu w Polsce. Zbudujmy go razem! Każdy kibic, który nie miał przyjemności gościć na naszym stadionie, może wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskim widowiskiem kompletnie za darmo! Szczegóły.

Na stadion warto przyjść jednak wcześniej i spędzić miło czas przy najlepszej giętej w Warszawie lub piwie. Nasza strefa gastronomiczna, wspierana tradycyjnie przez food trucki, spełni oczekiwania niejednego smakosza!

Podczas meczu warto również zajrzeć na nasze stoisko z klubowymi gadżetami, na którym znajdziecie m.in. szalki, koszuli oraz polonijne akcesoria, w tym breloki czy kubki, stanowiące fajną pamiątkę, zwłaszcza dla osób, które pierwszy raz przyszły na nasz mecz.

Bilety na poniedziałkowy mecz z Resovią są dostępne online. Za pomocą kilku kliknięć możesz zapewnić sobie dawkę wielu pozytywnych emocji!

Z uwagi na lokalizację stadionu, zaraz po meczu, można udać się na Starówkę lub odwiedzić pobliskie Bulwary Wiślane, a następnie kontynuować wspólną zabawę z rodziną bądź przyjaciółmi! Pielęgnuj swoje relacje z bliskimi razem z Polonią!

W przerwie meczu odbędzie się tradycyjnie konkurs rzutów karnych, w którym trzech szczęśliwców stanie oko w oko z bramkarzem pierwszej drużyny i postara się umieścić piłkę w siatce z odległości jedenastego metra! Możliwość pojawienia na prawdziwej murawie, przy dopingu kibiców, to zawsze mnóstwo frajdy i emocji. Może akurat ty okażesz się tym szczęśliwcem? Przyjdź na stadion i przekonaj się na własnej skórze!

W dniu meczu wypatrujcie na stadionie uwielbianej, zwłaszcza przez najmłodszych, maskotki Jaguarzycy Beaty! O innych atrakcjach około meczowych będziemy informowali za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych!

Zapraszamy, zarówno tych młodszych, jak i starszych kibiców spragnionych piłkarskich wrażeń. Na stadionie przy #K6 każdy znajdzie coś dla siebie!

Im nas więcej, tym weselej! Na stadion przy #K6 przyjdź razem ze znajomymi lub rodziną w ramach grup zorganizowanych. Pierwsze wejście dla nowych kibiców jest kompletnie darmowe! Warunek? Grupa musi liczyć co najmniej 10 osób. Więcej szczegółów na naszej stronie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

jedzenie warszawa

Catering w Łodzi – wygodne i smaczne rozwiązanie dla...

Wybór cateringu może być trudnym zadaniem, zwłaszcza w dużych miastach, takich jak Łódź. Miasto to oferuje bogactwo...
atrakcje dla dzieci warszawa

Rodzinna niedziela – Teatr Katarynka

📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00 📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Hulakula, ul. Jagiellońska...
warszawska secesja spacer

Warszawska SECESJA. Spacer z przewodnikiem

📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00 📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Al. Jerozolimskie 50 Niektórzy twierdzą,...
wyprzedaż garażowa warszawa

Wyprzedaż Garażowa na Bazarze Różyckiego

📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00 📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, ul. Targowa 54 Pierwsza...
spacer warszawa praga

Dawnej Pragi gangi, haracze i patologie – spacer 13...

📅 Data: sobota, 13 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00 📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, ul. Floriańska 14 Polskie...

Problemy prawne w rodzinie? Prawnik pomoże!

W życiu rodzinnym nie zawsze jest harmonijnie i czasem potrzebujemy wsparcia prawnego, aby uporządkować relacje czy rozstrzygnąć...