Dni Dyni – jesienny klimat w Centrum Janki

Dekoracyjne upominki, kreatywne warsztaty dla najmłodszych i urokliwe Dyniowe Miasteczko – tak Centrum Janki umili swoim klientom jesienne dni. Podczas Dni Dyni, które potrwają od 21 do 31 października, w Centrum zagości bajeczny klimat tej najpiękniejszej pory roku.

21 i 22 października – czyli w piątek i sobotę – robiąc zakupy za przynajmniej 250 zł, będzie można otrzymać dekoracyjny prezent. Stylowy zestaw zawierający dynię i wrzos upiększy każdy dom, wnosząc do niego przytulną, jesienną atmosferę. Wzięcie udziału w promocji będzie niezwykle proste, wymagające jedynie zarejestrowania paragonów w punkcie obsługi akcji.

Sobota 22 października będzie natomiast dniem pełnym warsztatów dla dzieci, które będą miały niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalne cuda z dyni. Podczas kreatywnych zajęć nauczą się, co pięknego można z nich wyrzeźbić i jak ozdobić te wyjątkowe warzywa. Przed najmłodszymi staną również wyzwania ogrodnicze, polegające na sadzeniu kolorowych wrzosów.

Szczególnego klimatu i jesiennej magii będzie można poszukać w Dyniowym Miasteczku, które pojawi się w Centrum Janki 21 października i pozostanie tam do końca miesiąca. Oszałamiająca ilość dyń w jednym miejscu oraz rustykalne dekoracje z drewna i roślin będą doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć. Miasteczko pełne dyniowych niespodzianek będzie rajem dla instagramerów i pasjonatów fotografii. Znajdzie się tam między innymi dyniowa chatka, jesienna gra w kółko i krzyżyk, poletko do dyniowego minigolfa, sympatyczne strachy na wróble oraz dynie w kilku kolorach.

Dni Dyni w Centrum Janki to idealna okazja, by oderwać się od codzienności i podążyć do baśniowej krainy dyń, obfitującej w prezenty, kreatywną zabawę oraz barwy jesieni. Wydarzenie to będzie świetnym pretekstem do rodzinnego wyjścia, przyjacielskiego wypadu, czy po prostu miłego spędzenia wolnego czasu w klimatycznym miejscu.


 

Śledź na bieżąco aktywna Warszawa

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

zajęcia jogi aktywna warszawa

Bezpłatne zajęcia jogi dla mieszkańców Bemowa

📅 Data: poniedziałek, 3 czerwca 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00 📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Osiedle Przyjaźń Zapraszamy na zajęcia...
atrakcje dla dzieci warszawa

Dzień dziecka w Warszawie – pikniki, warsztaty, koncerty i...

Dzieci w Warszawie mogą spodziewać się wielu ciekawych zajęć podczas tegorocznego Dnia Dziecka. Pikniki, warsztaty, koncerty i...
procesje warszawa

Boże Ciało – procesje przejdą przez stolicę

30 maja obchodzimy Boże Ciało w związku z tym w różnych częściach miasta odbędą się procesje. Procesja Bożego...
basen odkryty warszawa

Już 29 maja Aktywna Warszawa otwiera dwa baseny odkryte

Już od 29 maja zostaną otwarte dwa baseny odkryte w Warszawie - w Centrum Inflancka i Parku...

W sobotę, 11 maja, na PGE Narodowym będą rywalizowali...

Przygotuj się na weekend pełen sportowych emocji! Już w najbliższą sobotę, 11 maja, na kultowym Stadionie PGE...
park Pole Mokotowskie

Piknikowy weekend w stolicy

W najbliższy weekend warszawiaków czeka nie jeden, a dwa pikniki rodzinne oraz inauguracyjna w roku akcja wymiany...