Bezpłatne badania profilaktyczne! MARYWILSKA 44 na zdrowie!

W niedzielę (15 maja) na terenie parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.
Wydarzeniu pod hasłem „MARYWILSKA 44 na zdrowie!” będą towarzyszyć także atrakcje dla dzieci. Akcja prozdrowotna trwać będzie od 9 do 17.

– Na mieszkańców regionu czekać będzie w sumie aż 7 gabinetów z bezpłatnymi badaniami
i konsultacjami, które w dniu akcji pracować będą 8 godzin. Nie trzeba się na nie zapisywać. Osoby zgłaszające się będą mogły przejść całą procedurę diagnostyczną, zakończoną konsultacją z lekarzem – informuje Małgorzata Konarska, Prezes Zarządu MARYWILSKA 44 Sp. z o.o

Głównym celem wydarzenia jest podniesienie świadomości Klientów Kompleksu z zakresu zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej chorób cywilizacyjnych. Na parkingu Kompleksu zostanie przygotowanych kilka stanowisk.

Odwiedzający będą mieli możliwość wykonania bezpłatnych badań oraz uzyskania porad zdrowotnych. Przygotowane zostały m.in. badania cytologiczne, mammografia, tlenoterapia, badanie słuchu, porady dietetyczne, profesjonalne konsultacje kosmetyczne i porady
z zakresu prawidłowej pielęgnacji skóry, badanie stóp i postawy dla dzieci i dorosłych oraz psychoterapia dla młodych rodziców. Najmłodsi będą mieli także okazję skorzystać z atrakcji takich jak malowanie buziek, basen z piłeczkami, dmuchańce, czy przejazd karuzelą.

Dodatkowo będzie możliwość przebadania skóry pod względem poziomu karotenoidów czyli odporności organizmu wraz z konsultacją zdrowotną z zakresu prawidłowej suplementacji. Podpowiemy co kupić na Dzień Matki, jak zrobić makijaż w 10 minut, a także będzie można dowiedzieć się jak dobrać odpowiedni podkład oraz poznać kosmetyczne hity na lato 2022!

Szczegóły na www.marywilska44.com

***
Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 liczy w sumie 80 tys. mkw. powierzchni, a w jego skład wchodzą: Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 o powierzchni 68 000 mkw., w którym pod jednym dachem jest do dyspozycji Klientów blisko 1400 sklepów i punktów usługowych oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44 o powierzchni 12 000 mkw. oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów. Do dyspozycji Klientów znajduje się także bezpłatny parking na 4 500 miejsc parkingowych.


 

Śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

W sobotę, 11 maja, na PGE Narodowym będą rywalizowali...

Przygotuj się na weekend pełen sportowych emocji! Już w najbliższą sobotę, 11 maja, na kultowym Stadionie PGE...
park Pole Mokotowskie

Piknikowy weekend w stolicy

W najbliższy weekend warszawiaków czeka nie jeden, a dwa pikniki rodzinne oraz inauguracyjna w roku akcja wymiany...
sinfonia-varsovia-warszawa (1)

Między 13 maja a 9 czerwca muzycy Sinfonii Varsovii...

Od 13 maja do 9 czerwca utalentowani muzycy Sinfonii Varsovii udają się w fascynującą podróż po Warszawie...

Miejskie wsparcie dla posiadaczy zwierząt

Przez najbliższe dwa lata miasto Warszawa będzie realizować nową inicjatywę, której celem będzie sterylizacja i wszczepianie chipów...

Dźwiękowa odNOWA – koncert Zespołu VOCALOVE pełen zaskakujących aranżacji...

Zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie z muzyką rozrywkową w zupełnie nowym świetle. Przygotujcie się na chwile pełne...
majówka w warszawie wycieczka rowerowa

Wielka majówka. Śródmieście śladami Kory | Wycieczka rowerowa

📅 Data: 01 maja 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00 📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Okólnik 2 💲 Podczas wydarzenia...