Bezpłatne badania profilaktyczne! MARYWILSKA 44 na zdrowie!

W niedzielę (15 maja) na terenie parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.
Wydarzeniu pod hasłem „MARYWILSKA 44 na zdrowie!” będą towarzyszyć także atrakcje dla dzieci. Akcja prozdrowotna trwać będzie od 9 do 17.

– Na mieszkańców regionu czekać będzie w sumie aż 7 gabinetów z bezpłatnymi badaniami
i konsultacjami, które w dniu akcji pracować będą 8 godzin. Nie trzeba się na nie zapisywać. Osoby zgłaszające się będą mogły przejść całą procedurę diagnostyczną, zakończoną konsultacją z lekarzem – informuje Małgorzata Konarska, Prezes Zarządu MARYWILSKA 44 Sp. z o.o

Głównym celem wydarzenia jest podniesienie świadomości Klientów Kompleksu z zakresu zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej chorób cywilizacyjnych. Na parkingu Kompleksu zostanie przygotowanych kilka stanowisk.

Odwiedzający będą mieli możliwość wykonania bezpłatnych badań oraz uzyskania porad zdrowotnych. Przygotowane zostały m.in. badania cytologiczne, mammografia, tlenoterapia, badanie słuchu, porady dietetyczne, profesjonalne konsultacje kosmetyczne i porady
z zakresu prawidłowej pielęgnacji skóry, badanie stóp i postawy dla dzieci i dorosłych oraz psychoterapia dla młodych rodziców. Najmłodsi będą mieli także okazję skorzystać z atrakcji takich jak malowanie buziek, basen z piłeczkami, dmuchańce, czy przejazd karuzelą.

Dodatkowo będzie możliwość przebadania skóry pod względem poziomu karotenoidów czyli odporności organizmu wraz z konsultacją zdrowotną z zakresu prawidłowej suplementacji. Podpowiemy co kupić na Dzień Matki, jak zrobić makijaż w 10 minut, a także będzie można dowiedzieć się jak dobrać odpowiedni podkład oraz poznać kosmetyczne hity na lato 2022!

Szczegóły na www.marywilska44.com

***
Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 liczy w sumie 80 tys. mkw. powierzchni, a w jego skład wchodzą: Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 o powierzchni 68 000 mkw., w którym pod jednym dachem jest do dyspozycji Klientów blisko 1400 sklepów i punktów usługowych oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44 o powierzchni 12 000 mkw. oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów. Do dyspozycji Klientów znajduje się także bezpłatny parking na 4 500 miejsc parkingowych.


 

Śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie

Co się dzieje w Warszawie

10. Targi Zero Waste już 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia w stolicy odbędą się już 10. coroczne Targi Zero Waste. To przełomowe wydarzenie...

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim

Na przystanku Dworzec Wileński tramwaj linii 3 jadący do Gocławka zderzył się z zatrzymującym się tramwajem linii...

Podpisano umowę na budowę parku linearnego na Ursynowie

Nowo wybudowany park przyniesie mieszkańcom Ursynowa dodatkowe korzyści już w roku 2026. Park ma być zlokalizowany bezpośrednio...
Skip to content