3 pomysły na wieczór kawalerski

Najważniejszy dzień w życiu za pasem? Ślub i wesele już za chwilę, a kwestie organizacyjne zostały dopięte na ostatni guzik? Coraz więcej par, tuż przed najważniejszym dniem w swoim życiu, decyduje się na uczczenie „ostatnich dni wolności” w gronie najbliższych przyjaciół. Wieczory kawalerskie, przez popkulturę i filmy, najczęściej kojarzą nam się z suto zakrapianymi imprezami w barach, jednak można taką imprezę zorganizować w zupełnie inny, oryginalny sposób! Wieczór kawalerski w Warszawie nie musi wcale wiązać się z chodzeniem po barach czy pubach, a wyjazd za miasto pozwoli Wam skorzystać z atrakcji niedostępnych na co dzień. Taki oryginalny pomysł na pewno zapadnie panu młodemu w pamięci!

Wieczór kawalerski w malowniczym domku pod Warszawą

Rancho pod Bocianem daje możliwość wynajęcia klimatycznego domku weekendowego w świetnej lokalizacji – około 25 km od Warszawy! Wokół domku znajduje się duży, zielony teren dający gościom prywatność i możliwość zabawy do białego rana z dala od zgiełku miasta i codziennych zmartwień. Dodatkowo, pomożemy zorganizować wiele atrakcji plenerowych, które na pewno spodobają się przyszłemu Panu Młodemu i pozwolą rozerwać się i odstresować przed wielkim dniem. Domek ma 80 m2, kominek, trzy pokoje, dwie łazienki oraz kuchnię, więc spokojnie pomieści wszystkich gości, by mogli skorzystać z zorganizowanych na ten dzień atrakcji.

Oto 3 oryginalne pomysły, które uczynią ten dzień niezapomnianym i zapewnią dobrą zabawę:

Gra w paintball

Dla osób, które lubią dawkę zdrowej rywalizacji polecamy nasze specjalnie przygotowane pole do gry w paintball. Aktywna rozrywka połączona z integracją, rywalizacją, duchem walki i adrenaliną może być świetnym pomysłem na rozładowanie stresu przed ślubem, ale także na zacieśnienie więzi między Młodym a przyjaciółmi. Gra na zalesionym, specjalnie przygotowanym polu pozwoli również przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i zabawy „w żołnierzy”.

Tor off-roadowy dla quadów i motocykli

Jeśli pan młody interesuje się motoryzacją, lubi szybkość oraz dawkę adrenaliny świetnym pomysłem na ciekawą atrakcję wieczoru kawalerskiego będzie skorzystanie ze specjalnego toru off-roadowego. Goście będą mogli skorzystać z quadów, motocykli crossowych oraz samochodów terenowych, co na pewno będzie niezapomnianym wrażeniem, ale także świetną zabawą.

Park linowy

Kolejnym ciekawym pomysłem może być zabawa w parku linowym. Wymagające przeszkody o różnym stopniu trudności i dawka adrenaliny związana z wysokością mogą okazać się super rozrywką, podczas której każdy będzie się dobrze bawić. Różne poziomy trudności w naszym parku linowym sprawią, że niezależnie od stopnia wysportowania każdy z gości będzie mógł skorzystać z atrakcji.

Po skorzystaniu z atrakcji i zapewnienia sobie dawki adrenaliny zapraszamy do skorzystania z ogniska i chaty grillowej. Posiłek na łonie natury będzie świetnym zwieńczeniem całego dnia atrakcji i wyzwań. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego oferujemy zniżkę 10% na zamówienia w restauracji Stara Izba znajdującej się na terenie obiektu.

W organizacji wieczoru kawalerskiego najważniejsze jest dopasowanie atrakcji do gustu i zainteresowań pana młodego, w końcu liczy się tutaj dobra zabawa i możliwość rozładowania stresu przed dniem ślubu. Wybór oryginalnych, ciekawych atrakcji, z których nie korzysta się na co dzień sprawi, że taki wieczór kawalerski pod Warszawą będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla pana młodego i jego gości, oraz będzie tematem rozmów i wspomnień na długi czas.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

Naturalny miód – słodki skarb natury

Miód od wieków zajmuje ważne miejsce w diecie ludzi na całym świecie. Jest nie tylko słodkim dodatkiem...

SELF | Renomowany Gabinet psychoterapii w Warszawie na dzielnicy...

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na psychoterapię jako drogę do poprawy swojego zdrowia psychicznego i jakości...
turmalin

Turmalin – klejnot szlachetny. Opis i magiczne właściwości

Turmalin cieszy się ogromną popularnością jako kamień szlachetny, który przez stulecia przyciągał uwagę swoimi niezwykłymi cechami. Jest...

Ile trwa kurs na prawo jazdy kategorii A1?

Kurs na prawo jazdy kategorii A1 otwiera przed młodymi miłośnikami motocyklizmu świat jazdy na lżejszych motocyklach. W...
zagrywki warszawa wydarzenia

Przewodnik po atrakcjach Zagrywek Warszawa: od Crazy Golfa po...

Warszawa to miasto, które tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. Wśród wielu lokali rozrywkowych, jednym...
ile kalorii ma wódka

Ile kalorii zawiera wódka – tradycyjna, aromatyzowana i w...

Ile kalorii ma wódka? Poznaj zawartość kalorii w wódce - od tradycyjnej, poprzez wersje aromatyzowane, aż do...