3 pomysły na wieczór kawalerski

Najważniejszy dzień w życiu za pasem? Ślub i wesele już za chwilę, a kwestie organizacyjne zostały dopięte na ostatni guzik? Coraz więcej par, tuż przed najważniejszym dniem w swoim życiu, decyduje się na uczczenie „ostatnich dni wolności” w gronie najbliższych przyjaciół. Wieczory kawalerskie, przez popkulturę i filmy, najczęściej kojarzą nam się z suto zakrapianymi imprezami w barach, jednak można taką imprezę zorganizować w zupełnie inny, oryginalny sposób! Wieczór kawalerski w Warszawie nie musi wcale wiązać się z chodzeniem po barach czy pubach, a wyjazd za miasto pozwoli Wam skorzystać z atrakcji niedostępnych na co dzień. Taki oryginalny pomysł na pewno zapadnie panu młodemu w pamięci!

Wieczór kawalerski w malowniczym domku pod Warszawą

Rancho pod Bocianem daje możliwość wynajęcia klimatycznego domku weekendowego w świetnej lokalizacji – około 25 km od Warszawy! Wokół domku znajduje się duży, zielony teren dający gościom prywatność i możliwość zabawy do białego rana z dala od zgiełku miasta i codziennych zmartwień. Dodatkowo, pomożemy zorganizować wiele atrakcji plenerowych, które na pewno spodobają się przyszłemu Panu Młodemu i pozwolą rozerwać się i odstresować przed wielkim dniem. Domek ma 80 m2, kominek, trzy pokoje, dwie łazienki oraz kuchnię, więc spokojnie pomieści wszystkich gości, by mogli skorzystać z zorganizowanych na ten dzień atrakcji.

Oto 3 oryginalne pomysły, które uczynią ten dzień niezapomnianym i zapewnią dobrą zabawę:

Gra w paintball

Dla osób, które lubią dawkę zdrowej rywalizacji polecamy nasze specjalnie przygotowane pole do gry w paintball. Aktywna rozrywka połączona z integracją, rywalizacją, duchem walki i adrenaliną może być świetnym pomysłem na rozładowanie stresu przed ślubem, ale także na zacieśnienie więzi między Młodym a przyjaciółmi. Gra na zalesionym, specjalnie przygotowanym polu pozwoli również przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i zabawy „w żołnierzy”.

Tor off-roadowy dla quadów i motocykli

Jeśli pan młody interesuje się motoryzacją, lubi szybkość oraz dawkę adrenaliny świetnym pomysłem na ciekawą atrakcję wieczoru kawalerskiego będzie skorzystanie ze specjalnego toru off-roadowego. Goście będą mogli skorzystać z quadów, motocykli crossowych oraz samochodów terenowych, co na pewno będzie niezapomnianym wrażeniem, ale także świetną zabawą.

Park linowy

Kolejnym ciekawym pomysłem może być zabawa w parku linowym. Wymagające przeszkody o różnym stopniu trudności i dawka adrenaliny związana z wysokością mogą okazać się super rozrywką, podczas której każdy będzie się dobrze bawić. Różne poziomy trudności w naszym parku linowym sprawią, że niezależnie od stopnia wysportowania każdy z gości będzie mógł skorzystać z atrakcji.

Po skorzystaniu z atrakcji i zapewnienia sobie dawki adrenaliny zapraszamy do skorzystania z ogniska i chaty grillowej. Posiłek na łonie natury będzie świetnym zwieńczeniem całego dnia atrakcji i wyzwań. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego oferujemy zniżkę 10% na zamówienia w restauracji Stara Izba znajdującej się na terenie obiektu.

W organizacji wieczoru kawalerskiego najważniejsze jest dopasowanie atrakcji do gustu i zainteresowań pana młodego, w końcu liczy się tutaj dobra zabawa i możliwość rozładowania stresu przed dniem ślubu. Wybór oryginalnych, ciekawych atrakcji, z których nie korzysta się na co dzień sprawi, że taki wieczór kawalerski pod Warszawą będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla pana młodego i jego gości, oraz będzie tematem rozmów i wspomnień na długi czas.

Co się dzieje w Warszawie

Dom Spokojnej Starości na Mazowszu: Bezpieczeństwo i Pielęgnacja dla...

Mazowsze, serce Polski, jest miejscem, gdzie rozwijają się domy spokojnej starości, oferujące emerytom i seniorom bezpieczeństwo, opiekę...

Dieta Colette Lefort – zasady, jadłospis, efekty

Dieta Colette Lefort, stworzona przez francuską dietetyczkę, skupia się na prostocie i elastyczności w podejściu do odżywiania....

Jak zorganizować ślub w plenerze – co musisz wiedzieć?

Ślub w plenerze to niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie na długo w pamięci. Romantyczna atmosfera, piękne...
Skip to content