24.03.2024 Półmaraton Warszawski Nationale-Nederlanden

Bardzo popularną wiosenną imprezą biegową w Polsce jest Półmaraton Warszawski Nationale-Nederlanden, podczas którego obok półmaratonu odbędzie się Bieg New Balance na Piątką.

Co roku w marcu zarówno amatorzy, jak i zawodowi biegacze gromadzą się w stolicy miasta, aby w świetnym stylu rozpocząć sezon wyścigowy. Ten prestiżowy półmaraton w Polsce jest doskonałą okazją do sprawdzenia swojej kondycji po zimowych miesiącach treningów lub do rozpoczęcia nadchodzącego cieplejszego sezonu energicznym i sportowym startem.

Zaznacz w kalendarzu datę 24 marca, bo wyczekiwany 18. Półmaraton Warszawski Nationale-Nederlanden zbliża się wielkimi krokami. Na tym emocjonującym wydarzeniu odbędą się także 33. Mistrzostwa Polski w Półmaratonie, których dumnie organizuje Polski Związek Lekkoatletyczny. Przygotuj się na ekscytujący pokaz talentów, gdy ulice stolicy ożyją od zaciętej rywalizacji czołowych polskich sportowców.

Zgodnie ze zwyczajem marcowego półmaratonu czeka nas bieg na dystansie 5 km. Zgodnie z wieloletnią tradycją zapraszamy do udziału w Biegu New Balance na Piątką. Impreza ta jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich sił na krótszym dystansie i zadebiutu w wyścigu ulicznym lub podjęcia próby pobicia własnego rekordu życiowego.

Nie przeocz nadejścia wiosny w Warszawie! To wydarzenie, którego zarówno uczestnicy wyścigu, jak i kibice nie będą chcieli przegapić. Przygotuj się na niesamowite wrażenia z wyścigu, z malowniczym punktem startowym, stacjami wsparcia na całej trasie, tętniącym życiem miastem wydarzeń z mnóstwem atrakcji dla mieszkańców i zapierającą dech w piersiach metą na kultowym PGE Narodowym!

Obecnie trwa proces rejestracji do wyścigu, a lista uczestników przekroczyła już 14 000 osób. Wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia niedzieli zapraszamy do Miasteczka Biegacza, zlokalizowanego na terenie PGE Narodowego. Wstęp jest bezpłatny, a na uczestników czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Biegowa akcja charytatywna #BiegamDobrze organizowana przez Fundację „Maraton Warszawski” umożliwia indywidualnym osobom zdobycie numeru startowego poprzez wyciągnięcie pomocnej dłoni do potrzebujących. Dzięki tej inicjatywie uczestnikom udało się zebrać blisko 10 milionów złotych na wsparcie różnych celów charytatywnych.

Zapisy: www.rejestracja.maratonwarszawski.com.

Półmaraton Warszawski Nationale-Nederlanden
Półmaraton Warszawski Nationale-Nederlanden

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Warszawa info co dzień aktualne wiadomości Warszawa z ostatniej chwili.
Śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie, aktywna Warszawa, Warszawa atrakcje dla dzieci.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

atrakcje dla dzieci warszawa

Rodzinna niedziela – Teatr Katarynka

📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00 📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Hulakula, ul. Jagiellońska...
warszawska secesja spacer

Warszawska SECESJA. Spacer z przewodnikiem

📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00 📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Al. Jerozolimskie 50 Niektórzy twierdzą,...
wyprzedaż garażowa warszawa

Wyprzedaż Garażowa na Bazarze Różyckiego

📅 Data: niedziela, 14 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00 📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, ul. Targowa 54 Pierwsza...
spacer warszawa praga

Dawnej Pragi gangi, haracze i patologie – spacer 13...

📅 Data: sobota, 13 kwietnia 2024 ⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00 📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, ul. Floriańska 14 Polskie...
Zlot Food Trucków na Bemowie

Zlot Food Trucków na Bemowie 12-14 kwietnia

Przez trzy dni cenione lokale gastronomiczne na kółkach będą serwować mieszkańcom Bemowa swoje słynne specjały. Najlepsze burgery...
Ewa Błaszczyk – recital „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”

Ewa Błaszczyk – recital „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Ewą Błaszczyk, która zaprezentuje porywający recital „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”.