20.03 Teatr Kwadrat gra dla Ukrainy

W najbliższą niedzielę 20.03 Teatr Kwadrat gra dla Ukrainy. Całkowity dochód ze spektakli „4000 dni”, które zagramy tego dnia zasili działania pomocowe dla uchodźców, m.in. zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców przebywających w EXPO Modlińska.

„4000 dni” to sztuka nagradzanego autora Petera Quiltera, znanego m.in. z takich hitów jak „Boska!” w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Pełna ciepła i refleksji, a przy tym niepozbawiona poczucia humoru opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i bezwarunkowej miłości.

Tym razem Quilter w brawurowy sposób portretuje emocjonalny trójkąt pomiędzy zagubionym artystą, zmagającym się z utratą pamięci, jego twardo stąpającym po ziemi partnerem i zaborczą matką. Na scenie: Ewa Wencel, Andrzej Nejman i Patryk Pietrzak.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli dotąd okazji obejrzeć „4000 dni”. To znakomita okazja, by obejrzeć ten doceniony przez krytyków spektakl i wesprzeć słuszną sprawę!

Bilety do nabycia w kasie Teatru Kwadrat oraz na www.teatrkwadrat.pl

Poniżej także informacja o pozostałych działaniach pomocowych, w które zaangażowała się społeczność Teatru Kwadrat

STAŁY PUNKT ODBIORU POMOCY RZECZOWEJ

Na stałe działa w Teatrze Kwadrat „Punkt odbioru pomocy rzeczowej” dla Ukrainy. Codziennie w godz. 10:00-20:00 przyjmujemy artykuły z listy tych najbardziej potrzebnych. Listę artykułów aktualizujemy na bieżąco i publikujemy na stronach Teatru, zachęcamy do ich śledzenia.

ZBIÓRKA FUNDUSZY

We współpracy z działającą przy Teatrze Fundacją TKwadrat prowadzimy także zbiórkę funduszy, zarejestrowaną w bazie zbiórek publicznych. Z zebranych dotąd środków zakupiliśmy już m.in. agregaty prądotwórcze, które trafiły w głąb Ukrainy oraz najpilniej potrzebne artykuły dla uchodźców przebywających w punkcie EXPO Modlińska w Warszawie.


 

Śledź na bieżąco co dzieje się w Warszawie

Co się dzieje w Warszawie

10. Targi Zero Waste już 2 grudnia

W sobotę 2 grudnia w stolicy odbędą się już 10. coroczne Targi Zero Waste. To przełomowe wydarzenie...

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim

Na przystanku Dworzec Wileński tramwaj linii 3 jadący do Gocławka zderzył się z zatrzymującym się tramwajem linii...

Podpisano umowę na budowę parku linearnego na Ursynowie

Nowo wybudowany park przyniesie mieszkańcom Ursynowa dodatkowe korzyści już w roku 2026. Park ma być zlokalizowany bezpośrednio...
Skip to content