Konferencja ZWCAD 2024 – Zapraszamy na spotkanie w Warszawie

Strona głównaBLOGIT, TECHNOLOGIEKonferencja ZWCAD 2024 - Zapraszamy na spotkanie w Warszawie

Konferencja ZWCAD 2024 – Zapraszamy na spotkanie w Warszawie

- Reklama -spot_img

Konferencja ZWCAD 24 to wydarzenie branżowe skierowane do szeroko pojętej społeczności użytkowników programu CAD. Już 28 września będzie okazja do zapoznania się z nowościami w oprogramowaniu. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Czym jest ZWCAD 2024?

ZWCAD to specjalistyczne oprogramowanie, którego funkcjonalności z pewnością zainteresują użytkowników i społeczność popularnego i obecnego na rynku od lat CADa.

Nowa odsłona oprogramowania – ZWCAD 2024 – to ukłon w stronę rozwijających się technologii i wyjście naprzeciw potrzebom użytkowników, zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym. Liczba innowacji w oprogramowaniu jest na tyle duża, że skłoniła producentów do zorganizowania konferencji, na której będzie można zapoznać się ze zmianami, korzystając ze wsparcia technicznego.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji ZWCAD 2024?

Specjalista w swojej branży na pewno umie czytać dokumentację techniczną oprogramowania. Jednak konferencja ZWCAD to coś więcej niż klasyczna konferencja. To event branżowy, w czasie którego można będzie:

– zapoznać się z nowościami wdrożonymi w wersji ZWCAD 2024;

– sprawdzić w praktyce nowe możliwości ZWCAD 2024 (dla uczestników konferencji będą przygotowane stanowiska przy komputerach), skorzystać z doradztwa trenerów i działu technicznego, poznać nowe funkcje i sposoby na wydajniejszą i efektywniejszą pracę;

– podtrzymać istniejące i nawiązać nowe kontakty branżowe – konferencja ZWCAD 2024 organizowana jest z myślą o liderach w branży oprogramowania CAD, będą na niej obecni najlepsi z najlepszych;

– uzyskać czasową licencję na ZWCAD 2024.

Na uczestników spotkania będzie czekała kawa i słodka niespodzianka.

Jak się zapisać na konferencję ZWCAD 2024?

Na początek dobra wiadomość – konferencja jest całkowicie bezpłatna.

Nieco gorszą informacją może być fakt, iż liczba miejsc nie jest nielimitowana.

Obowiązują zapisy i – jak zwykle w takich sytuacjach – kto pierwszy ten lepszy. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj: https://www.zwcad.pl/przeglad-wydarzen/1053-konferencja-zwcad-2024.html.

Wydarzenie odbędzie się 28 września 2024 roku o godzinie 10.00 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Wspólnej 56 w Warszawie.

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content