Pożyczka JEREMIE 2 na rozwój lub otwarcie działalności

Strona głównaAKTUALNOŚCIPożyczka JEREMIE 2 na rozwój lub otwarcie działalności

Pożyczka JEREMIE 2 na rozwój lub otwarcie działalności

- Reklama -spot_img

JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises) jest inicjatywą Unii Europejskiej, która pomaga mikro, małym i średnim firmom oraz start-upom. Program ten umożliwia uzyskanie finansowania na korzystniejszych warunkach niż w instytucjach komercyjnych, co pozwala na rozwój działalności gospodarczej.

Czym jest inicjatywa JEREMIE?

Dla przedsiębiorcy, który rozpoczyna właśnie prowadzenie działalności gospodarczej lub nie posiada dostatecznej historii kredytowej, staranie się o tradycyjne finansowanie na rozwój firmy może zakończyć się niepowodzeniem. Na szczęście na rynku istnieją propozycje wspierane przez rząd i Unię Europejską, które mają na celu wsparcie właśnie rozpoczynających działalność firm. Jedną z takich propozycji są kredyty, pożyczki i poręczenia dostępne w ramach wspólnotowej inicjatywy JEREMIE.

Przede wszystkim warto podkreślić, że JEREMIE to nie kredyty, ale gwarancje od Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. Pożyczki i finansowanie w ramach tej inicjatywy są udzielane na zakup nowych urządzeń i środków transportu, wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych oraz tworzenie nowych miejsc pracy. Kredyty, finansowanie i gwarancje w ramach Inicjatywy JEREMIE są obecnie dostępne w sześciu województwach: dolnośląskim, łódzkim, mazowieckim, pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Mogą o nie ubiegać się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa (czyli takie, które zatrudniają mniej niż 250 pracowników) mające siedzibę lub prowadzące działalność na terenie jednego z wymienionych regionów. Są one szczególnie dedykowane dla firm, które mają ograniczony dostęp do tradycyjnych ofert finansowych, takie jak start-upy czy też firmy bez odpowiedniego zabezpieczenia.

Na jaką pomoc można liczyć?

JEREMIE 2
JEREMIE 2

Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy oferuje pożyczkę JEREMIE 2 do kwoty 500 000 zł na okres do 5 lat.

Pożyczka JEREMIE 2 kierowana jest do osób które planują otworzyć, lub już prowadzą działalność gospodarczą na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Oprocentowanie pożyczki JEREMIE 2 jest stałe i wynosi 7,62% – przez cały okres kredytowania.

 

 

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content