Wyjątkowe pomysły na pierwszą randkę w Warszawie

Pierwsza randka powinna być spotkaniem, w którym młodzi poznają się nawzajem. Warto jednak, żeby spotkanie nie przebiegało według oklepanego schematu, który sprawi, że nie będzie w tej relacji żadnego elementu zaskoczenia, tylko raczej będzie powiewało nudą. Kobiety mają dość nudnych mężczyzn, którzy cały czas nie potrafią się wysilić na minimum kreatywności. Dlatego mamy na to remedium w postaci kilku ciekawych miejsc w Warszawie. Chcąc się o nich dowiedzieć więcej, zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym tekstem.

Może coś na sportowo w Warszawie? Squash zawsze się sprawdzi!

Pierwsze randki mają to do siebie, że zawsze powinno w nich być dużo luzu. Najlepiej jest porywalizować ze sobą, ale też przy tym móc się poznać. Szczególnie jest to dobre wtedy, kiedy dwie osoby poznały się na internecie i niewiele o sobie wiedzą. Niestety, zdarza się czasem otrzymywać kobietom wiadomości niczym seks ogłoszenia, ale rzadko na którą to zadziała, a stawiamy nawet hipotezę, że na żadną. Jeżeli chodzi o idealny pomysł na pierwszą randkę, to jest nim squash. To prosta gra, która wymaga jednak sprawności, ale skoro przy niej można się zmęczyć, to dlaczego nie? Będzie to dobry pomysł na to, żeby zaproponować kobiecie coś innego niż zwykła kawa czy spacer.

Nie będziemy mówić wiele o zasadach tej gry, ponieważ w tym przypadku nie jest to najważniejsze. Liczy się dobra zabawa, ale również można ją wykorzystać do tego, żeby wprowadzić luźną atmosferę i niewinnie poflirtować. Szczególnie będzie to ważne wtedy, jeżeli chcemy poznać kogoś na poważnie, a nie tylko na seks spotkania. Zdarza się nawet, że poprzez ogłoszenia towarzyskie można znaleźć kogoś, z kim spędzi się resztę życia, a przynajmniej miły czas, jeżeli takie spotkania nie wypalą. W Warszawie nie brakuje kortów, na których można grać w squasha, więc do dzieła!

Nie ma to jak tania i szybka rozgrywka z piłkarzykami

Trzeba powiedzieć, że nie każda kobieta może zgodzić się na spacer w parku, ponieważ będzie się obawiać tego, że będziecie sami i w tej sytuacji raczej preferowane są spotkania w tłumie ze względów bezpieczeństwa, przynajmniej z jej strony. Warto zatem pokazać siebie z dość luźnej strony zabierając kobietę na tanią rozgrywkę, która zapewnia wiele radości, a w dodatku osoby są blisko siebie. Powiemy to po raz kolejny – pierwsze randki powinny być luźne i tym samym wyjście do lokalu z piłkarzykami będzie jak najbardziej w porządku.

Wspomnieliśmy, że jest to tania rozgrywka, ale właśnie o to chodzi, żeby nie wydawać wielkich pieniędzy na osobę, która nas za chwilę zostawi. Nie mamy obowiązku zabierania na drogie obiady i wycieczki w szczególności na początku. Owszem, zdarzają się ogłoszenia erotyczne, które na końcu mają doprowadzić do spotkania w wiadomym celu, ale jednak nie zawsze każdemu chodzi o jedno. Dobrze jest wprowadzić element rywalizacji, a zarazem jest to prosta gra, która nie wymaga wielkiej sprawności fizycznej.

A być może jazda na wrotkach?

Zapewne nie raz zdarzyło wam się widzieć pary, które jeżdżą po salach na wrotkach niczym w amerykańskich filmach. Jeżeli nie macie kreatywnego pomysłu na to, jak spędzić swój czas w Warszawie, to jak najbardziej warto udać się wyjątkową randkę, która na zawsze zostanie w pamięci. Co prawda jest to trochę bardziej budżetowa rozrywka niż poprzednie propozycje, natomiast gwarantujemy, że będzie to świetna zabawa i okazja do sprawdzenia się oraz pokazania dystansu do siebie.

Chcąc szukać kobiety w takich miejscach jak darmowe anonse, warto wyselekcjonować sobie tak drugą osobę, aby na randce bawić się z nią jak najlepiej. Oczywiście, nie zawsze jest to łatwe, ale pomysł z wrotkarnią jest doskonały.


 

Śledź na bieżąco co się dzieje w Warszawie

Co się dzieje w Warszawie

Dom Spokojnej Starości na Mazowszu: Bezpieczeństwo i Pielęgnacja dla...

Mazowsze, serce Polski, jest miejscem, gdzie rozwijają się domy spokojnej starości, oferujące emerytom i seniorom bezpieczeństwo, opiekę...

Dieta Colette Lefort – zasady, jadłospis, efekty

Dieta Colette Lefort, stworzona przez francuską dietetyczkę, skupia się na prostocie i elastyczności w podejściu do odżywiania....

Jak zorganizować ślub w plenerze – co musisz wiedzieć?

Ślub w plenerze to niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie na długo w pamięci. Romantyczna atmosfera, piękne...
Skip to content