Ubezpieczenie assistance – spokój podczas każdej podróży

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co zrobiłbyś, gdyby Twój pojazd podczas podróży uległ awarii w najmniej oczekiwanym momencie? Czy masz plan na wypadek, gdybyś musiał stawić czoła kolizji lub wypadkowi drogowemu na nieznanej drodze? Assistance jest produktem ubezpieczeniowym, który daje realne wsparcie w takich sytuacjach i zapewnia spokój podczas każdej podróży. Dowiedz się więcej na temat tego ubezpieczenia!

Czym jest ubezpieczenie assistance?

Ubezpieczenie assistance zapewnia kompleksową pomoc w razie wszelkich problemów technicznych lub incydentów drogowych podczas podróży. To więcej niż tylko zwykłe ubezpieczenie samochodu – to pewność, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach będziesz mieć wsparcie, które może uratować Cię przed frustracją i stratą czasu.

Potrzebujesz tego rodzaju ubezpieczenia z kilku powodów. Po pierwsze, zapewnia ono wsparcie na drodze. W przypadku awarii czy wypadku drogowego nie musisz martwić się o to, jak poradzisz sobie sam. Ubezpieczenie assistance zapewnia natychmiastową pomoc, która może obejmować holowanie pojazdu, dostarczenie paliwa w razie pustego baku, naprawę opony czy nawet podstawienie zastępczego pojazdu, abyś mógł kontynuować swoją podróż.

Po drugie, to również oszczędność czasu i nerwów. Dzięki temu ubezpieczeniu nie musisz martwić się organizacją pomocy. Wystarczy zadzwonić na podany numer alarmowy, a profesjonalna ekipa zareaguje szybko i skutecznie, pozwalając Ci kontynuować podróż bez zbędnych opóźnień.

W jakich sytuacjach działa ubezpieczenie assistance?

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych sytuacji, w których ubezpieczenie assistance może okazać się nieocenione:

 • Awaria pojazdu w nocy – wyobraź sobie, że podróżujesz nocą po mało uczęszczanej drodze, a nagle twój samochód odmawia posłuszeństwa. Dzięki ubezpieczeniu assistance możesz być pewien, że pomoc dotrze szybko, bez względu na porę dnia czy miejsce, w którym się znajdujesz.
 • Wypadek drogowy w czasie podróży zagranicznej – nikt nie chce doświadczyć wypadku drogowego, szczególnie będąc w obcym kraju. Ubezpieczenie assistance zapewni Ci nie tylko pomoc medyczną i prawno-finansową, ale także wsparcie logistyczne w postaci pomocy tłumacza czy organizacji noclegu.
 • Zagubienie kluczyków – czasem drobna usterka, jak np. zagubienie kluczyków, może uniemożliwić kontynuację podróży. W takiej sytuacji ubezpieczenie assistance może zapewnić pomoc w otwarciu pojazdu.

Pamiętaj, że podróżowanie z ubezpieczeniem assistance to nie tylko kwestia finansowej ochrony, ale także spokój umysłu i pewność, że nawet w najgorszych scenariuszach będziesz mieć wsparcie, na które możesz liczyć. Dlatego nie ryzykuj – zabezpiecz się już dziś i ciesz się spokojem podczas każdej podróży.

Więcej na temat zakrezu ochrony w ramach assistance dowiesz się przeglądając stronę https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/assistance.

CUK Assistance od CUK Ubezpieczenia – kompleksowa ochrona Twojej podróży

Podróżowanie może być przyjemnością, ale niekiedy bywa też stresującym doświadczeniem, jeśli napotykasz niespodziewane problemy na drodze. Właśnie dlatego CUK Ubezpieczenia przygotował dedykowaną ofertę, która zapewni Ci pełną ochronę podczas podróży – CUK Assistance. Niezależnie od tego, czy podróżujesz po Polsce, czy Europie, oferta została stworzona z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie. Polisę możesz kupić, osobno, bez konieczności jednoczesnego zakupu ubezpieczenia OC.

Co gwarantuje Ci ubezpieczenie CUK Assistance?

 • Wsparcie w razie awarii i nie tylko – ochrona ubezpieczeniowa gwarantuje darmowe holowanie aż do 2 000 km w Polsce i Europie. Co więcej, dostaniesz pojazd zastępczy, który będziesz mógł używać aż do 21 dni po wypadku i kradzieży i do 15 dni po awarii. To wszystko, aby Twoja podróż była jak najmniej stresująca.
 • Ochrona szyb i inne korzyści – w ramach CUK Assistance przedstawione są oferty dwóch ubezpieczycieli. W polisach oferowanych przez Europ Assistance chronione są także szyby w Twoim aucie. Nie musisz martwić się o dodatkowe formalności – nie ma konieczności robienia zdjęć przed zakupem polisy, a ewentualna wypłata odszkodowania nie wpływa na szkodowość AC.
 •       To Ty decydujesz o czasie ochrony i sposobie zakupu – polisa może obejmować ochroną Twój pojazd przez 7, 14, 30 lub nawet 365 dni. CUK Assistance możesz kupić w placówce, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą, ale także online.
 • Ochrona dla różnych rodzajów pojazdów – CUK Assistance jest dostępny dla aut osobowych, terenowych, dostawczych do 3,5 t oraz motocykli. Bez względu na to, jakim pojazdem podróżujesz, możesz liczyć na szeroki zakres ochrony.

W ofercie CUK Assistance oferowanych jest osiem wariantów polis, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dobierz odpowiedni dla siebie pakiet – szczegółowy zakres ochrony ubezpieczenia CUK Assistance znajdziesz na stronie https://cuk.pl/bezpieczni-z-cuk/cuk-assistance.

Co wyróżnia ubezpieczenie CUK Assistance na tle innych produktów ubezpieczeniowych? Osoby, które zdecydowały się na tę ochronę szczególnie doceniają:

 •       szeroki zakres holowania zarówno w Polsce, jak i Europie dla różnych rodzajów pojazdów,
 •       pomoc już od domu, nawet w najniższym pakiecie,
 •       możliwość organizacji sezonowej wymiany opon w pakiecie Premium,
 •       auto zastępcze nawet do 21 dni po wypadku lub kradzieży,
 •       ubezpieczenie szyb w ramach ubezpieczenia CUK Assistance,
 •       możliwość rozszerzenia ochrony o NNW komunikacyjne z sumą ubezpieczenia do 200 000 zł,
 •       pokrycie kosztów naprawy pojazdu po awarii po wcześniejszym holowaniu pojazdu.

Gdzie kupić ubezpieczenie Assistance?

Polisa CUK Assistance jest dostępna tylko w CUK Ubezpieczenia. Nie czekaj i już dziś przyjdź do placówki CUK, zadzwoń na infolinię lub kup polisę bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kalkulatora CUK Assistance.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

Hiszpańskie tapas pod lupą – wszystko, co trzeba o...

Słońce, wino, flamenco, sjesta i corrida – oto kilka popularnych skojarzeń z Hiszpanią. Do tej listy obowiązkowo...

Kurs prawa jazdy Warszawa – jak wybrać najlepszą szkołę...

Planując kurs nauki jazdy wiele osób zastanawia się, jak wybrać najlepszą szkołę jazdy w Warszawie. Przede wszystkim...

Naturalny miód – słodki skarb natury

Miód od wieków zajmuje ważne miejsce w diecie ludzi na całym świecie. Jest nie tylko słodkim dodatkiem...

SELF | Renomowany Gabinet psychoterapii w Warszawie na dzielnicy...

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na psychoterapię jako drogę do poprawy swojego zdrowia psychicznego i jakości...

Na co zwrócić uwagę, wybierając nocleg w Łodzi?

Łódź od kilku lat zyskuje na popularności i staje się miejscem coraz chętniej odwiedzanym przez turystów. Z...
Wywóz gruzu – Warszawa

Warszawa – jak pozbyć się gruzu i odpadów po...

Efektem remontu jest piękne, odnowione wnętrze. Przy okazji powstają jednak różnego rodzaju odpady, których należy się pozbyć....