Teatr Capitol w Warszawie

Teatr Capitol w Warszawie

- Reklama -spot_img

Teatr Capitol w Warszawie to to unikalna na skalę europejską koncepcja połączenia teatru i klubu muzycznego. Niepowtarzalny wystrój wnętrz inspirowany teatralną scenografią sprawia, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na mapie wydarzeń Warszawy! Warszawa jest Europejską Stolicą Kultury i pragniemy jak najlepiej pokazać naszą kulturę wszystkim. Dlatego teraz możesz cieszyć się naszymi spektaklami z angielskimi napisami. Nigdy więcej barier językowych!

Większość przedstawień Capitola odbyła się na Broadwayu i w innych znanych teatrach na całym świecie. Większość sztuk została napisana przez wybitnych dramaturgów. Teatr Capitol w Warszawie oferuje widzom wysoki poziom rozrywki dzięki znakomitym spektaklom, pięknym wnętrzom i czołówce polskich gwiazd!

Teatr Capitol w Warszawie to hybryda teatru i klubu muzycznego, to pomysł aktorki Anny Gornostaj i jej męża, reżysera Stanisława Mączyńskiego. Wychodząc naprzeciw międzynarodowej publiczności, często wyposażając spektakle w angielskie napisy, Capitol jest “domem z dala od domu” dla wielu aktorów znanych z polskich seriali (nie żeby wiedzieli goście z zagranicy). Jeśli nie mówisz po polsku, to jedna z twoich nielicznych szans na zobaczenie spektaklu w Polsce i zrozumienie tego, co dzieje się na scenie, więc skorzystaj.

Adres

Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.teatrcapitol.pl

teatr capitol warszawa
teatr capitol warszawa
- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content