Nowy sklep firmowy Kiszeczka w warszawskim Wawrze

W najbliższą środę – 16.03.2022 w Warszawie otwarty zostanie nowy sklep firmowy marki Kiszeczka. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Trakt Lubelski 371 w dzielnicy Wawer. To piąty sklep firmowy Kiszeczka w stolicy.

Otwarcie nowego sklepu firmowego odbędzie się w środę – 16.03.2022 o godzinie 10:00. Na ten dzień zaplanowano losowanie atrakcyjnych nagród, upominków oraz bonów wśród klientów sklepu. Trzy dni później – w sobotę 19.03.2022 w godzinach 9:00-14:00 odbędzie się rodzinny grill, podczas którego każdy będzie mógł spróbować produktów marki Kiszeczka, poznając Smak Najwspanialszych Wspomnień.

Poza szeroką ofertą mięs, wędlin, produktów garmażeryjnych dostępnych w ramach marki własnej „Karczewska Kuchnia Domowa”, różnorodnych serów czy przekąsek, w sklepie Kiszeczka przy ul. Trakt Lubelski 371 znalazło się miejsce na wołowinę sezonowaną, która stanowi doskonałe uzupełnienie dostępnego asortymentu.

Sklep Kiszeczka znajduje się w centrum handlowym – obok sklepu Lidl. Punkt sprzedaży sąsiaduje z lokalem zajmowanym przez Piekarnię Wanda. Obie firmy od niedawna ściśle współpracują nad tworzeniem wspólnego konceptu sklepów z wędlinami oraz wyrobami piekarniczymi.

Kiszeczka – Smak Najwspanialszych Wspomnień

Marka Kiszeczka funkcjonuje na rynku od 1936 roku. Od tego czasu mieszkańcy Warszawy i Mazowsza mają dostęp do wyjątkowych wędlin przygotowywanych według tradycyjnych, domowych receptur. Założycielem rodzinnej masarni był Jan Trzaskowski – dziadek obecnych właścicieli. Historyczne zawirowania na chwilę wstrzymały rozwój firmy. Rok 1989 umożliwił jednak powrót do tego, na czym Trzaskowscy znają się najlepiej – do wyrobu wędlin najwyższej jakości pod znaną w regionie nazwą. Dziś wyroby marki Kiszeczka oferowane są w dziesięciu sklepach firmowych oraz ponad trzydziestu sklepach partnerskich na terenie Mazowsza. 

Strona internetowa marki Kiszeczka: www.kiszeczka.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

tenis Warszawa

Gdzie w Warszawie można pograć w tenisa?

Tenis ziemny to sport, który zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki swojej dynamice, elegancji oraz wysokiemu...

Porównanie rynków akcji USA vs. Europa

Porównanie rynków akcji między Stanami Zjednoczonymi a Europą jest niezwykle interesujące dla inwestorów z różnych części świata....
eleganckizadbanypokojhotelowywdobrejcenie

Ze Stolicy w Góry! Tanie Noclegi z Wyżywieniem w...

Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, a może chcesz zasmakować górskiego powietrza i zanurzyć się w przyrodzie?...

Oklejanie aut w Warszawie – Nowy Design Twojego Auta...

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim chęć na zmiany i odświeżenie swojego stylu. Czy...

Najlepsze Dmuchańce na Eventy w Warszawie: Kompletny Przewodnik

Czy kiedykolwiek organizowałeś imprezę i zastanawiałeś się, jak urozmaicić program, by dzieci i dorośli bawili się równie...

Networking Warszawa – czyli wspólny biznes w stolicy

Idea networkingu ma się w Polsce bardzo dobrze. Coraz więcej osób odczuwa profity płynące z relacji biznesowych...