Nie przejmuj się zaciekami w kabinie prysznicowej! Mamy rozwiązanie!

Łazienka to z pewnością najbardziej specyficzne pomieszczenie w domu. Zwykle panuje w niej podwyższony poziom wilgoci i z oczywistych względów szybko zbierają się tam zabrudzenia. Szczególnie kłopotliwe jest czyszczenie kabiny prysznicowej, na której natychmiast po kąpieli pojawiają się zacieki. Smugi utrzymują się na szkle lub tworzywie również po ich wyczyszczeniu. Poznaj urządzenie, które pozwoli ci o nich zapomnieć!

Odkurzacz do szyb – rewolucja w czyszczeniu kabiny prysznicowej

Na ścianach kabiny prysznicowej zabrudzenia zbierają się błyskawicznie. W końcu domownicy używają jej kilka razy dziennie. Każdy stosuje kosmetyki w postaci żelu pod prysznic i szamponu. Ich resztki wraz z wodą trafiają na powierzchnię kabiny, a następnie w krótkim czasie zasychają tworząc kłopotliwe zabrudzenia, które zaburzają poczucie harmonii w czystej łazience. Kabinę prysznicową należy dokładnie spłukiwać po każdej kąpieli, ale łatwo o tym zapomnieć. Poza tym spłukiwanie nie zawsze jest skuteczne, a na jego skutek i tak mogą powstać wspomniane zacieki.

Czyszczenie kabiny prysznicowej tradycyjnymi metodami jest frustrujące. Niemal zawsze pozostanie kilka kropel, które po zaschnięciu odcisnął na szkle swoje piętno. Wyzwanie staje się jednak o wiele łatwiejsze, jeśli użyjesz odkurzacza do szyb. To elektroniczne urządzenie działa w dość prosty sposób. Wystarczy, że pokryjesz ścianki kabiny detergentem, a później przejedziesz po nich wygodnie trzymanym w dłoni lekkim odkurzaczem. Cały płyn jest wówczas odsysany z powierzchni kabiny do pojemnika, a ściągaczka, w którą wyposażono urządzenie zapobiega powstawaniu jakichkolwiek smug. Kabina prysznicowa staje się zupełnie czysta w ciągu kilku minut!

Nie tylko kabina prysznicowa

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zainwestować w odkurzacz do szyb musisz wiedzieć, że zgodnie z nazwą jego przeznaczenie jest o wiele szersze. Z pomocą tego sprytnego urządzenia doskonale wyczyścisz również okna w swoim domu. Innym ważnym zastosowaniem jest możliwość czyszczenia płytek ceramicznych w twojej łazience i kuchni. Decydując się na odkurzacz znacząco skrócisz czas przeznaczony na domowe porządki, a mycie okien i czyszczenie łazienki przestaną być wyzwaniami wymagającymi dużych pokładów cierpliwości!

Prasowanie tkanin jest dla ciebie równie nielubianą czynnością jak czyszczenie kabiny prysznicowej? Sprawdź jak prasować efektywniej na stronie: https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/deski-do-zelazek-tradycyjnych-/4979/deska-do-prasowania-air-board-compact-m/72585.

śledź na bieżąco nasz  blog lifestyle

Co się dzieje w Warszawie

Trendy Wzornicze: Inspiracje dla Miłośników Stylu Loftowego w Wyborze...

Styl loftowy zdobywa coraz większą popularność w świecie designu wnętrz, a kluczową rolę w tym trendzie odgrywają...

Prywatna galeria sztuki, czyli jak oprawiać obrazy

Obrazy - dzieła sztuki, które budzą sentyment i służą jako inspiracje. Malowane na płótnie są jednak bardzo...

Najlepsze dzielnice Warszawy – gdzie warto zamieszkać?

Na warszawskim rynku mieszkaniowym dostępna jest szeroka gama opcji w różnych dzielnicach, od nowoczesnych apartamentów w wieżowcach...
Skip to content