Napoje energetyczne – dlaczego i gdzie warto je kupić?

Napoje energetyczne to bardzo popularne produkty stosowane przy spadkach energii. Korzystają z nich osoby w różnym wieku, bez względu na to, czym na co dzień się zajmują.

Napoje energetyczne mają wiele zalet. Przed ich zakupem warto zwrócić uwagę na cenę i skład. Dzięki temu dobierze się produkt, który spełni oczekiwania.

Napoje energetyczne – zalety

Zgodnie z wieloma badaniami napoje energetyczne wpływają korzystnie na pamięć, koncentrację i refleks przy dużym zmęczeniu organizmu. Dzięki nim można zatem wytrwać trudne popołudnia i wieczory, gdy ciężkie zadania pojawiające się w ciągu dnia lub nieprzespana dobrze noc dają już o sobie znać, a jednocześnie nie ma czasu na odpoczynek. Napój energetyczny wpływa także korzystnie na samopoczucie. Nawet po ciężkim dniu pełnym wyzwań pozwala on na zachowanie dobrego humoru.

Napoje energetyczne – cena i skład

Koszt zakupu klasycznego napoju energetycznego o pojemności od 0,2 do 0,5 l to zwykle około kilku złotych. Korzyści z nim związane, jak za taką cenę, są jednak nieporównywalne. Co więcej, wiele sklepów oferuje często ciekawe promocje na takie napoje. Warto ich wypatrywać, by zaopatrzyć się na zapas w produkty zapewniające szybki przypływ energii. W składzie większości napojów energetycznych znajduje się woda, cukier, regulatory kwasowości i tzw. substancje czynne, decydujące o mocy napoju. Najczęściej występujące z nich to kofeina, guarana, żeń-szeń, ale również witaminy z grupy B. To dlatego napoje energetyczne wpływają pobudzająco na organizm, nie tylko jeśli chodzi o siłę fizyczną, ale również funkcjonowanie mózgu.

Gdzie warto kupić napoje energetyczne?

Ciekawą ofertę, jeśli chodzi o napoje energetyczne, ma m.in. popularna sieć franczyzowa Żabka. Dostępna w jej ofercie linia produktów Level up spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Wynika to z unikalnego składu napojów.

Level up cieszy się przez to tak dużym zainteresowaniem. Ten napój można spotkać w jednym z ponad 8.000 sklepów franczyzy. Każdy energetyk Level up ma w swoim składzie 20% soku owocowego. Skill Bill o smaku mango-ananas czy też Brainstain o smaku smoczego owocu i gujawy zapewnią niezwykłe wrażenia smakowe. Jednocześnie energetyki Level up zawierają tak samo jak inne napoje tego typu kofeinę i taurynę oraz witaminy B6 i B12, które zapewniają szybkie rozbudzenie i wzrost energii do działania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

Kurs prawa jazdy Warszawa – jak wybrać najlepszą szkołę...

Planując kurs nauki jazdy wiele osób zastanawia się, jak wybrać najlepszą szkołę jazdy w Warszawie. Przede wszystkim...

Naturalny miód – słodki skarb natury

Miód od wieków zajmuje ważne miejsce w diecie ludzi na całym świecie. Jest nie tylko słodkim dodatkiem...

SELF | Renomowany Gabinet psychoterapii w Warszawie na dzielnicy...

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na psychoterapię jako drogę do poprawy swojego zdrowia psychicznego i jakości...
turmalin

Turmalin – klejnot szlachetny. Opis i magiczne właściwości

Turmalin cieszy się ogromną popularnością jako kamień szlachetny, który przez stulecia przyciągał uwagę swoimi niezwykłymi cechami. Jest...

Ile trwa kurs na prawo jazdy kategorii A1?

Kurs na prawo jazdy kategorii A1 otwiera przed młodymi miłośnikami motocyklizmu świat jazdy na lżejszych motocyklach. W...
zagrywki warszawa wydarzenia

Przewodnik po atrakcjach Zagrywek Warszawa: od Crazy Golfa po...

Warszawa to miasto, które tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. Wśród wielu lokali rozrywkowych, jednym...