Gdzie naprawić odprysk na szybie samochodowej w Warszawie?

Masz odprysk na szybie czołowej i myślisz, że trzeba ją wymienić? Spokojnie, w wielu przypadkach można bez zbędnych kosztów naprawić uszkodzenie szybko i skutecznie. Kluczowy jest wybór profesjonalnej firmy, która wykona renowację szyby czołowej i usunie Twój problem. Poznaj nasze propozycje!

Kiedy odprysk na szybie nadaje się do usunięcia?

Zacznijmy od tego, czy jest w ogóle sens próbować. Naprawa odprysków wykonywana jest w kilku przypadkach i dotyczy:

 • szyb uszkodzonych punktowo;
 • odprysków o rozmiarze do 24 mm średnicy;
 • odprysków odsuniętych od krawędzi szyby minimum 10 cm;
 • uszkodzeń znajdujących się poza bezpośrednim polem widzenia kierowcy (nie na wprost).

Warto wspomnieć, że kilka uszkodzeń jedno przy drugim automatycznie dyskwalifikuje szybę czołową z możliwości naprawy. Dlaczego? Istnieje duże ryzyko, że na skutek usuwania uszkodzeń dojdzie do jej pęknięcia. To samo dotyczy odprysków zlokalizowanych tuż przy krawędzi. Taka szyba jest kwalifikowana do wymiana z uwagi na ryzyko przemieszczenia odprysku do końca elementu i jego pęknięcia.

Jak specjaliści przeprowadzają naprawę odprysków?

Istnieje kilka metod, którymi profesjonalne firmy regenerują uszkodzone szyby. Zwłaszcza naprawa odprysków jest realizowana w standardzie smart repair, co oznacza szybką i bezpieczną usługę.

W przypadku zarysowań i potrzeby ich usunięcia, specjaliści sięgają po maszyny polerskie i preparaty chemiczne. Dzięki nim i wysokim umiejętnościom polerowania szyb czołowych możliwe jest przywrócenie pierwotnego blasku i gładkości szyby w samochodzie.

Gdy w grę wchodzi naprawa odprysków, najczęściej wykorzystywana jest metoda żywiczna. Polega na wtłoczeniu preparatu żywicznego w obszar pęknięcia, poddaniu jej utwardzaniu i wypolerowaniu miejsca aplikacji. Wykorzystanie tego sposobu pozwala na przywrócenie przezroczystości szyby nawet w 95%.

Jakie firmy w Warszawie wykonują naprawę odprysków?

Wysoka jakość, precyzja i bezpieczeństwo naprawy są kluczowe dla świetnego efektu. W Warszawie są co najmniej 3 godne polecenia firmy, które świetnie przeprowadzają proces naprawy odprysków na szybach:

 • Glass Polish;
 • Euroglass;
 • Car Glass.

Glass Polish

Firma Glass Polish mieszcząca się przy ulicy Łopuszańskiej 35 to jeden z liderów na warszawskiej scenie naprawy szyb samochodowych. Do usług realizowanych przez specjalistów tej firmy zaliczają się:

 • naprawa odprysków;
 • polerowanie szyb;
 • przyciemnianie szyb;
 • usuwanie zarysowań na szkle;
 • usługi dla klientów indywidualnych i flot pojazdów.

WWW: https://polerowanie-szyb.pl/naprawa-odpryskow/warszawa/

Ponad 10-letnie doświadczenie i stosowanie nowoczesnych metod usuwania uszkodzeń spowodowały, że specjaliści firmy Glass Polish w Warszawie są w stanie zregenerować szybę w czasie kilkudziesięciu minut. Efekt pozwala w zasadzie zapomnieć, że wcześniej na szybie był jakikolwiek odprysk, a sama tafla jest zabezpieczona przed dalszymi uszkodzeniami i wzmocniona.

Euroglass

Równie profesjonalne usługi naprawy odprysków znajdziesz w firmie Euroglass, której zakład znajdziesz w Warszawie przy ulicy Chełmżyńskiej 5. Specjaliści od szyb samochodowych i montowanych w maszynach budowlanych realizują następujące usługi:

 • polerowanie szyb;
 • wymiana i dorabianie szyb;
 • naprawa odprysków;
 • obsługa klientów indywidualnych i flot.

Zastosowanie profesjonalnych metod i najwyższej jakości produktów umożliwia przeprowadzenie pełnej renowacji w czasie poniżej 40 minut. Oczywiście sporo zależy od rodzaju naprawianego elementu. Specjaliści tej firmy usuwają usterki szyb od 1956 roku, co czyni ich absolutnymi mistrzami w dziedzinie eliminacji tego typu uszkodzeń.

Car Glass

Ostatnią z polecanych firm jest zakład Car Glass znajdujący się w Warszawie przy ulicy Jugosłowiańskiej 5. Oferta obejmuje:

 • wymianę szyb;
 • polerowanie i naprawę odprysków;
 • przyciemnianie szyb;
 • montaż folii samochodowych;
 • regenerację, dorabianie i wymianę lusterek samochodowych.

Firma Car Glass koncentruje się na stosowaniu preparatów najwyższej jakości dla zachowania jak najlepszych efektów prac. Usługi skierowane są do firm transportowych, flot, przedsiębiorstw ubezpieczeniowych, wypożyczalni oraz klientów indywidualnych.

Wybierz usługi jednej z ww. firm, by przywrócić szybom w samochodzie ich pierwotny stan. Pamiętaj – naprawa odprysków na szybie zawsze jest tańsza niż jej wymiana!

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Warszawie.

Co się dzieje w Warszawie

Sklep z oponami w Warszawie? Postaw na AutoOpony.com!

Opony nie są wieczne – z czasem się zużywają i trzeba je wymienić na nowe. Od jakości...

Hiszpańskie tapas pod lupą – wszystko, co trzeba o...

Słońce, wino, flamenco, sjesta i corrida – oto kilka popularnych skojarzeń z Hiszpanią. Do tej listy obowiązkowo...

Kurs prawa jazdy Warszawa – jak wybrać najlepszą szkołę...

Planując kurs nauki jazdy wiele osób zastanawia się, jak wybrać najlepszą szkołę jazdy w Warszawie. Przede wszystkim...

Naturalny miód – słodki skarb natury

Miód od wieków zajmuje ważne miejsce w diecie ludzi na całym świecie. Jest nie tylko słodkim dodatkiem...

SELF | Renomowany Gabinet psychoterapii w Warszawie na dzielnicy...

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na psychoterapię jako drogę do poprawy swojego zdrowia psychicznego i jakości...

Na co zwrócić uwagę, wybierając nocleg w Łodzi?

Łódź od kilku lat zyskuje na popularności i staje się miejscem coraz chętniej odwiedzanym przez turystów. Z...