Dlaczego konsumenci lubią wykonywać zakupy w galeriach handlowych?

Strona głównaBLOGLIFESTYLEDlaczego konsumenci lubią wykonywać zakupy w galeriach handlowych?

Dlaczego konsumenci lubią wykonywać zakupy w galeriach handlowych?

- Reklama -spot_img

W Warszawie jest zlokalizowanych ponad 40 galerii handlowych. Do tego mnóstwo drobniejszych obiektów handlowych. Co ciekawe, wiele obiektów zlokalizowanych w stolicy oferuje nawet kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych wysokiej jakości powierzchni biurowej. Przykłady to galeria Młociny, Blue City lub Złote Tarasy. Co sprawia, że konsumenci tak chętnie wykonują zakupy w galeriach handlowych?

Szeroka oferta

Za sukcesem galerii handlowych przemawia fakt, że tego typu powierzchnie handlowe skupiają ofertę topowych sieciowych marek odzieżowych. Klient w jednym miejscu może porównać ofertę z różnych sklepów, np. Westfield Arkadia sklepy

Poza tym, oferta odzieżowa jest uzupełniona o lokale usługowe, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze oraz część gastronomiczną. Coraz częściej oferta galerii jest także powiększona o branżę rozrywkową np. w postaci kina. Co ciekawe, w niektórych sklepach zlokalizowanych jest nawet 200 sklepów. Przykładem jest np. Blue City sklepy.

Dobry dojazd

Szeroka oferta to nie jedyny argument przemawiający na korzyść wykonywania zakupów w galeriach handlowych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że galerie, są po prostu dobrze zlokalizowane. W Warszawie praktycznie w każdej większej dzielnicy znajduje się galeria handlowa, dzięki czemu niemal z każdej dzielnicy w stolicy, można w stosunkowo krótkim czasie dojechać do dużego centrum handlowego samochodem lub komunikacją miejską. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że każda galeria jest wyposażona w parking, co jest istotnym argumentem szczególnie w dużych miastach, w których znalezienie miejsc parkingowych była kłopotliwe. 

Udogodnienia

Galerie handlowe są cenione za liczne udogodnienia takie jak bezpłatne toalety, strefę odpoczynku, szatnie, klimatyzację, strefę gastronomiczną, udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz szereg innych drobnych elementów, które sprawiają, że zakupy są po prostu komfortowe. 

Podsumowując, klienci doceniają to, że mogą wykonać zakupy w nowoczesnej powierzchni handlowej.

Źródło zdjęcia: RossHelen / Shutterstock.com

- Reklama -spot_img

Wydarzenia dnia

Bądź na bieżąco

11,029FaniLubię
1,438ObserwującyObserwuj
517ObserwującyObserwuj
- Reklama -strony internetowe

Musisz odwiedzić

- Reklama -agencja seo
- Reklama -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content